ARTprograms

Вагомою складовою діяльності МГО «Міжнародна освітньо-культурна Асоціація» є реалізація мистецьких програм в Україні та за її межами.

У  2009 році Міжнародна освітньо-культурна Асоціація започаткувала проведення Міжнародної благодійної мистецької програми «МАЙСТРИ БЕЛЬКАНТО», яка є унікальною і користується великим успіхом протягом багатьох років. У її програмах взяли участь провідні солісти Національної опери України народна артистка України, Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Анжеліна Швачка, заслужені артистки України Ірина Семененко та Сусанна Чахоян, провідні артисти балету Катерина Ханюкова, Євген Лагунов, Тетяна Циганкова, заслужений артист України Костянтин Віновой та інші.

У рамках циклу творчих зустрічей «Олег Марцинківський запрошує» Міжнародної мистецької програми «МАЙСТРИ БЕЛЬКАНТО» у Великій залі Національної музичної академії імені Петра Чайковського (м. Київ, 2009 р.), у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. Миколи Гоголя (2011 р.), у Тернопільському академічному обласному драматичному театрі ім. Тараса Шевченка (2013 р.), у Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. Марка Кропивницького відбулися концерти відомого співака, композитора, народного артиста України Олега Марцинківського. У програмах прозвучали по-новому, сучасно і вишукано, найкращі світові хіти та шедеври музичних класиків Жоржа Бізе, Томазо Альбіноні, Франца Шуберта, Гаетано Доніцетті, Ернста Вебера, Ніно Рота, Керол Байєр і твори сучасного українського мистецтва у виконанні кращих голосів Європи.

Misteckiprograms1

У ході реалізації програми «МАЙСТРИ БЕЛЬКАНТО» творчим об’єднанням документальних фільмів Національної телекомпанії України створено документальну стрічку про діяльність О. МАРЦИНКІВСЬКОГО під назвою «БЕЗ МАСКИ». Детальніше про це читайте на УНІАН: https://press.unian.ua/press/976287-u-kievi-prezentovano-dokumentalniy-film-pro-zaslujenogo-artista-ukrajini-olega-martsinkivskogo.html

ДИВІТЬСЯ ПРОМОВЕРСІЮ документального фільму «БЕЗ МАСКИ»

Документальний фільм «БЕЗ МАСКИ»
НТКУ-2009 рік
У рамках мистецької програми «МАЙСТРИ  БЕЛЬКАНТО» проведено прямо ефірний концерт НА КАНАЛІ «КУЛЬТУРА» Національної  радіокомпанії України (2010 р.) за участю солістів Національної опери України та випущено диск «The power of Love. Світові хіти у виконанні Олега Марцинківського». Дивіться більше про заходи МІЖНАРОДНОЇ мистецькоЇ програми «МАЙСТРИ БЕЛЬКАНТО»
Міжнародні мистецькі програми «СИЛА ЛЮБОВІ» відбулися у Великобританії (2015 р.) та Іспанії (2016 р.) за участі народних артистів України Оксани Білозір та Олега Марцинківського. Дивіться більше про МИСТЕЦЬКІ ПРОГРАМИ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ.

У  2010 році Міжнародна освітньо-культурна Асоціація започаткувала проведення Міжнародної культурно-просвітницької програми «ДОРОГА ДО ХРАМУ ДУШІ».  Метою її проведення є виховання шанобливого  ставлення  до української  мови і культурних надбань українців, підтримка розвитку і застосування української мови, розширення сфери її функціонування, формування патріотизму у громадян України, розвиток інтелектуальних та творчих здібностей української молоді та представників національних меншин України, виховання у молодого покоління любові до Вітчизни, толерантності та шанобливого ставлення до мов і культурних надбань інших національностей, які проживають в Україні. У рамках проведення цієї програми з 2011 року за підтримки Міністерства культури України проводиться форум міжкультурного діалогу «ДОРОГА ДО ХРАМУ ДУШІ» містами України. Програмою форуму передбачено проведення мистецьких зустрічей за участю учнівської і студентської молоді, соціально незахищених категорій населення, багатодітних сімей та сімей, які виховують дітей із функціональними обмеженнями, представників національних товариств з відомими українськими співаками, композиторами, акторами, діячами культури. Учасники культурно-мистецької акції знайомляться з виставкою книг, випущених українськими видавцями за державною програмою  «Українська книга».

Заходи форуму міжкультурного діалогу «ДОРОГА ДО ХРАМУ ДУШІ» відбулися у містах Харківської, Полтавської, Чернігівської, Черкаської, Житомирської, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Тернопільської, Одеської, Херсонської, Миколаївської областей та Криму.

Мистецькі заходи Міжнародної програми «ДОРОГА ДО ХРАМУ ДУШІ» проведені у Національному культурному центрі України в Москві (2012 р.), в осередках компактного проживання українців в Іспанії (2015 р.) та Польщі (2015 р.). В ході проведення акції до бібліотек українських осередків та недільних  шкіл були передані книги, випущені українськими видавцями за державною програмою  «Українська книга».

Особливу увагу Міжнародна освітньо-культурна Асоціація у своїй діяльності приділяє підтримці і розвитку ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ. Саме тому у 2007 році було ініційовано створення Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «УСІ МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!», який за роки об’єднав 10 тисяч талановитих дітей із різних куточків України та українців зарубіжжя із 16 країн світу.

27-29 липня 2019 року за ініціативи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України спільно з Міністерством культури України та МГО «Міжнародна освітньо-культурна Асоціація» для керівників мистецьких колективів-учасників фіналу Міжнародного фестивалю-конкурсу вперше проведена Всеукраїнська науково-практична конференція за темою: «Культурні домінанти в реаліях ХХІ століття. Початкова мистецька освіта – складова у формуванні національної культури особистості засобами мистецтва».

Ukranianchildrenline2
ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ про проведення Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості можна на Youtube-каналі Міжнародної освітньо-культурної Асоціації 

ФОТОГАЛЕРЕЯ подій Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!»

POST-1_4_333
20 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ Міжнародна громадська організація «МІЖНАРОДНА ОСВІТНО-КУЛЬТУРНА АСОЦІАЦІЯ» презентувала старт роботи в Україні програми СВІТОВОЇ МОЛОДІЖНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ КОНКУРСНОЇ ПЛАТФОРМИ «ГАРМОНІЯ» – WORLD YOUTH ART COMPETITION PLATFORM «HARMONY» (WYACP «HARMONY»), створеної у партнерстві з представництвом Асоціації у Великобританії – UK Вranch International Educational Cultural Company (UK Вranch IECC), Британським благодійним фондом Sincere Education and Cultural Development (SECD) та Благодійним фондом «Міжнародна педагогічна школа» – Charitable Foundation «International Education School».

МОЛОДІЖНА МИСТЕЦЬКА КОНКУРСНА ПЛАТФОРМА «ГАРМОНІЯ» сприятиме творчому та інтелектуальному розвитку талановитих дітей і молоді, в т.ч. з інвалідністю, їх ІНТЕГРАЦІЇ до СВІТОВОЇ МОЛОДІЖНОЇ мистецької СПІЛЬНОТИ, ЗАБЕЗПЕЧУВАТИМЕ можливість у нових умовах УРІЗНОМАНІТНИТИ систему ДИСТАНЦІЙНОЇ позашкільної початкової МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ шляхом участі дітей та молоді у МІЖНАРОДНИХ освітніх, пізнавальних і КОНКУРСНИХ програмах за партнерської підтримки і просування провідних мистецьких навчальних закладів України і світу, професійних спілок, фондів, музеїв та галерей, асоціацій, громадських організацій культурно- освітнього спрямування.

POST-1_3448787

WYACP «HARMONY» є відкритою КОНКУРСНОЮ ПЛАТФОРМОЮ для залучення високо професійних партнерів у ході розвитку програм у широкому спектрі РІЗНИХ ВИДІВ МИСТЕЦТВА: література, образотворче мистецтво (живопис, скульптура, графіка), декоративно-прикладне мистецтво, музика, хореографія, архітектура, дизайн одягу, театр, кіно, фотографія, інсталяція, цифрове мистецтво тощо.

Щороку ми презентуватимемо календар мистецьких конкурсів, показів і виставок та їх Положення про проведення. НАША КОЛЕГІЯ СУДДІВ – НАЙДОСВІДЧЕНІШІ та найвпливовіші ПОСТАТІ у СВІТІ МИСТЕЦТВА.

POST-1_3448787

WYACP «HARMONY» є відкритою ОСВІТНЬОЮ ПЛАТФОРМОЮ для ПІДВИЩЕННЯ професійної КВАЛІФІКАЦІЇ та обміну досвідом роботи ПЕДАГОГІВ і керівників творчих колективів та об’єднань, які працюють у сфері навчання молодих митців, шляхом їх дистанційної участі у міжнародних конференціях, семінарах та майстер-класах.

Організатори і партнери мистецької конкурсної платформи передбачають безліч призів, дипломів та сертифікатів для учасників та їх керівників.

POST-2_1_555655

У 2020 році на МОЛОДІЖНІЙ МИСТЕЦЬКІЙ КОНКУРСНІЙ ПЛАТФОРМІ «ГАРМОНІЯ» – WYACP «HARMONY» проведено дві програми:

  • Першу МІЖНАРОДНУ віртуальну ВИСТАВКУ-КОНКУРС МОЛОДІЖНОГО МИСТЕЦТВА «СВІТ ГАРМОНІЇ»
  • Перший МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ НАЦІОНАЛЬНИХ КУЛЬТУР «РІЗДВЯНА МАНДРІВКА СВІТОМ»
20-29 ЛИСТОПАДА 2020 року проведено програму Першої МІЖНАРОДНОЇ віртуальної ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ МОЛОДІЖНОГО МИСТЕЦТВА «СВІТ ГАРМОНІЇ» у якій взяли участь 85 учасників з України, Естонії, Грузії, Австрії, Великобританії та США. На ВИСТАВЦІ були представлені УНІКАЛЬНІ колективні РОБОТИ та роботи окремих учасників У НОМІНАЦІЯХ – ОБРАЗОТВОРЧЕ І ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО, ФОТО І ВІДЕОМИСТЕЦТВО ти ДИЗАЙН ОДЯГУ.

29 ЛИСТОПАДА 2020 року відкрито АЛЕЮ ЗІРОК Світової молодіжної мистецької конкурсної платформи «ГАРМОНІЯ» – ALLEY OF STARS WYACP «HARMONY».

За результатами проведення Першої віртуальної Міжнародної виставки молодіжного мистецтва «СВІТ ГАРМОНІЇ» встановили ЗІРКУ № 1 на честь ВАЛЕРІЇ АНДРІЙЧЕНКО, 15 років, м. Тбілісі, Грузія – за створення документального фільму «Леся Українка: «Я буду вічно жити!» (До 150-річчя з дня народження поетеси)».

19-27 ГРУДНЯ 2020 року проведено програму Першого МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ-ФЕСТИВАЛЮ НАЦІОНАЛЬНИХ КУЛЬТУР «РІЗДВЯНА МАНДРІВКА СВІТОМ». Це святкове дійство з найяскравішими обрядами, традиціями, атрибутами і героями новорічно-різдвяних святкувань в Україні та інших країнах світу відбулося за участі кращих вокальних, фольклорних та інструментальних колективів, учасників та колективів національних культурних товариств України. У ФЕСТИВАЛІ також представили свої РОБОТИ учасники У НОМІНАЦІЇ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО». Всі учасники малювали РІЗДВЯНУ ЛИСТІВКУ. РОБОТИ ПЕРЕМОЖЦІВ НАДІСЛАНІ ВОЇНАМ-ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ.

Про проведення МИСТЕЦЬКИХ програм на МОЛОДІЖНІЙ КОНКУРСНІЙ ПЛАТФОРМІ «ГАРМОНІЯ» та ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ гуртків і колективів на тему: «Початкова мистецька освіта – складова формування національної культури особистості засобами мистецтва» а також про їх ОБМІН ДОСВІДОМ РОБОТИ можна більше ДІЗНАТИСЯ ТУТ.

POST-2_1_555655
У 2021 році на МОЛОДІЖНІЙ МИСТЕЦЬКІЙ КОНКУРСНІЙ ПЛАТФОРМІ «ГАРМОНІЯ» – WYACP «HARMONY» дано старт проведенню великої багаторічної циклової МІЖНАРОДНОЇ МОЛОДІЖНОЇ КОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКІ УКРАЇНЦІ СВІТУ». Упродовж року проведено:
  • Першу МІЖНАРОДНУ МОЛОДІЖНУ КОНКУРСНУ ПРОГРАМУ «ВЕЛИКІ УКРАЇНЦІ СВІТУ. Леся УКРАЇНКА», приурочену 150-річчю від дня народження поетеси
  • Другу віртуальну МІЖНАРОДНУ ВИСТАВКУ-КОНКУРС МОЛОДІЖНОГО МИСТЕЦТВА «СВІТ ГАРМОНІЇ», приурочену 160-річчю від дня народження художника-живописця Миколи ПИМОНЕНКА
27 ЛЮТОГО 2021 року дано старт проведенню Першої МІЖНАРОДНОЇ МОЛОДІЖНОЇ КОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКІ УКРАЇНЦІ СВІТУ. Леся УКРАЇНКА», приуроченої 150-річчю від дня народження поетеси, яка відбувалася дистанційно у рамках календаря подій Молодіжної мистецької конкурсної платформи WYACP «HARMONY», створеної МГО «Міжнародна освітньо-культурна Асоціація». ПАРТНЕР проведення програми – МУЗЕЙ ВИДАТНИХ ДІЯЧІВ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ у Києві.
ДЛЯ учасників ПРОГРАМИ «ВЕЛИКІ УКРАЇНЦІ СВІТУ. Леся УКРАЇНКА» МУЗЕЙ ЛЕСІ УКРАЇНКИ У КИЄВІ подарував ОНЛАЙН ЕКСКУРСІЮ експозицією квартири-музею родини Косвчів. Екскурсію провела завідувачка Музею Лесі Українки у Києві Щукіна Ірина Анатоліївна.
КОНКУРСНА ПРОГРАМА. Перша МІЖНАРОДНА МОЛОДІЖНА ПРОГРАМА «ВЕЛИКІ УКРАЇНЦІ СВІТУ. Леся УКРАЇНКА». Конкурсна програми проводилася у шести номінаціях: літературне мистецтво; театральне мистецтво; вокальне мистецтво; образотворче мистецтво; відео мистецтво; цифрове мистецтво. У цій програмі взяли участь 85 талановитих дітей і молоді, у тому числі ті, які мають інвалідність, віком від 9 до 18 років включно.
ТРАНСЛЯЦІЯ; Закриття Першої Міжнародної конкурсної програми «ВЕЛИКІ УКРАЇНЦІ СВІТУ. Леся УКРАЇНКА». Відкриваємо творчі обличчя членів журі конкурсної програми. ЗНАЙОМТЕСЬ:
  • солістка Національної опери України, лауреатка Шевченківської премії, народна артистка України Анжеліна ШВАЧКА;
  • акторка Національного академічного театру ім. Івана Франка, лауреатка Шевченківської премії, лауреатка премії ім. Лесі Українки, народна артистка України Наталя СУМСЬКА;
  • поет, письменник, журналіст, заслужений діяч мистецтв України Олексій КОНОНЕНКО

Про проведення МІЖНАРОДНОЇ МОЛОДІЖНОЇ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКІ УКРАЇНЦІ СВІТУ. Леся УКРАЇНКА» на МОЛОДІЖНІЙ КОНКУРСНІЙ ПЛАТФОРМІ «ГАРМОНІЯ» та ОСВІТННЬОЇ ПРОГРАМИ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ гуртків і колективів можна більше ДІЗНАТИСЯ ТУТ.

12 ГРУДНЯ 2021 року відкрилася Друга віртуальна МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА-КОНКУРС МОЛОДІЖНОГО МИСТЕЦТВА «СВІТ ГАРМОНІЇ», приурочена 160-річчю з дня народження художника-живописця Миколи ПИМОНЕНКА. ПАРТНЕРИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОГРАМИ:
  • НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ДЕКОРАТИВНОГО МИСТЕЦТВА
  • НАЦІОНАЛЬНИЙ ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ УКРАЇНИ
Pimonenko
Основою освітньої програми цього Міжнародного молодіжного мистецького проєкту стала творчість українського художника-живописця МИКОЛИ ПИМОНЕНКА (1862 – 1912). Його ім’я не надто відоме широкому загалу і це попри те, що його картини можна побачити у найвідоміших музеях світу, в тому числі й у Луврі. Скромний український геній, учитель самої Лесі Українки, народився в передмісті Києва, але майже все своє життя і творчість присвятив український столиці. Учасник низки міжнародних виставок у Берліні, Парижі, Лондоні та Мюнхені, Микола Пимоненко у 1909 році удостоюється золотої медалі Салона де Парі Товариства французьких художників. Відвідувачів виставки та колег вразила картина «Гопак». Українка у танці символізувала нескореність України. Полотно одразу ж придбав Лувр. МИКОЛА ПИМОНЕНКО – ГОРДІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ.
Пимоненко_картины

У ході ЦІЄЇ ПРОГРАМИ оголошено про проведення у березні 2022 року МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ МОЛОДІЖНОГО МИСТЕЦТВА «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА». Про проведення МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ МОЛОДІЖНОГО МИСТЕЦТВА «СВІТ ГАРМОНІЇ» та ОСВІТННЬОЇ ПРОГРАМИ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ гуртків і колективів можна більше ДІЗНАТИСЯ ТУТ.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ для отримання детальної інформації щодо участі у наших МИСТЕЦЬКИХ ПРОГРАМАХ:


Закрити меню