SummerCamps

У 2008 році Міжнародна громадська організація «МІЖНАРОДНА ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНА АСОЦІАЦІЯ» спільно з Міністерством освіти і науки України започаткували проведення україномовного таборування для дітей закордонних українців та представників національно-культурних товариств України в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» у період проведення відповідної тематичної зміни і проведення Міжнародного конкурсу-фестивалю «УСІ МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!».

До створення і реалізації концепції освітньої програми україномовного табору, як заходу загальнодержавної програми формування іміджу України, були залученні творчої групи найкращих професіоналів країни серед яких кращі методисти, вчителі-переможці конкурсу «Вчитель року», кваліфіковані працівники освітніх та мистецьких державних установ та організацій.

Учасники програми щорічного україномовного табору мають нагоду отримати поглиблені знання з української мови, брати участь у роботі творчих майстерень, глибше ознайомитися з історією, культурою і звичаями України, зустрітися з провідними поетами, письменниками, художниками, композиторами, співаками, акторами,  спілкуватися зі своїми ровесниками в україномовному середовищі, поповнити бібліотеки українських недільних шкіл новими виданнями за державною програмою «УКРАЇНСЬКА КНИГА». Переглянути фотогалерею ви можете ТУТ

У 2016 році МІЖНАРОДНА ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНА АСОЦІАЦІЯ спільно з Благодійним фондом «МІЖНАРОДНА ПЕДАГОГІЧНА ШКОЛА» у партнерстві із UK BRANCH INTERNATIONAL EDUCATIONAL CULTURAL COMPANY (Великобританія) та Українським дитячим центром «Молода гвардія» (м. Одеса) за сприяння Кембриджського університету започаткували проведення в Україні освітньої програми БРИТАНСЬКОЇ МОВНОЇ ШКОЛИ – British Language School “HARMONY” – з носіями мови для педагогічних, науково-педагогічних працівників, учнів та студентів.

Метою створення і реалізації цієї освітньої програми в Україні було сприяння всім бажаючим у створенні умов для вивчення англійської мови, як мови міжнародного спілкування, для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору відповідно до Указу Президента України №641/2015 від 16.11.2015 року   “Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні” та підписаної угоди про співпрацю.

МЕТА ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ British Language School “HARMONY” – дати можливість її учасникам отримати практику спілкування з носіями мови у руслі комунікативного і міжкультурного підходів, застосовуючи англійську мову як інструмент спілкування в діалозі культур.

ЗАВДАННЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ British Language School “HARMONY”:

  • поглиблення знань англійської мови з використанням новітніх методик зорієнтованих на принципі комунікативної спрямованості навчання, що забезпечує організацію навчального процесу для практичного оволодіння англійською мовою та принципі ситуативності, що створює умови для адекватного здійснення ідеї комунікативності, де основною формою організації спілкування визначається мовленнєва ситуація;
  • оволодіння знаннями про англійську мову, культуру та історію;
  • отримання навичок спілкування з носіями англійської мови в колі ровесників;
  • мотивування учасників на подальше вивчення англійської мови;
  • навчання англійської мови у поєднанні з активним відпочинком у рамках мовної програми літнього таборування.

Після інтенсивного курсу вивчення англійської мови учасники програми отримують Сертифікати і на основі набутих знань можуть складати іспит ESL або IELTS, відповідно до рівня володіння англійською мовою.

Перше літнє мовне таборування для дітей та молоді за програмою British Language School “HARMONY” з носіями мови відбулося у липні-серпні 2017 року у період проведення Міжнародного конкурсу-фестивалю «Усі ми діти твої, Україно!».

Summer Camps

Британське відділення Міжнародної освітньо-культурної Асоціації – UK BRANCH INTERNATIONAL EDUCATIONAL CULTURAL COMPANY (Великобританія) – спільно з Британським благодійним фондом SECD Sincere Education and Cultural Development розробили програму SUMMER ENGLISH CAMP для дітей та молоді  України, яка стартує влітку 2020 року.

Двотижневий літній табір у ВЕЛИКОБРИТАНІЇ включатиме уроки англійської мови з носіями мови, та відпочинкові заходи: театральна студія, вокальна студія, спортивні змагання, заняття йоги та багато іншого, що дасть можливість усім учасникам отримати життєві навички, організаційні навички, навчить приймати рішення, працювати в команді і бути лідером команди. Ми віримо, що все це створить впевненість у дітей і матиме позитивний вплив на позитивний рух у щасливе майбутнє.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ для отримання детальної інформації щодо участі у SUMMER ENGLISH CAMP у ВЕЛИКОБРИТАНІЇ:


Закрити меню