БЛАГОДІЙНА ПРОГРАМА «ДІТИ ТА МИСТЕЦТВО ДЛЯ УКРАЇНИ», яка проводиться з квітня 2022 року за ініціативи Міжнародної освітньою-культурної Асоціації у партнерстві з Благодійним фондом «Міжнародна педагогічна школа», засновником якого є Асоціація, та з Британським благодійним фондом Sincere Education and Cultural Development (SECD) за підтримки працівників Європейського Банку Реконструкції та Розвитку у рамках програми Community Initiative з 2023 року, є результативною і дуже потрібною у час війни
До участі у заходах благодійної програми «KIDS and ART for UKRAINE» Міжнародна освітньо-культурна Асоціація у партнерстві з Благодійним фондом «Міжнародна педагогічна школа» з 2022 року залучила більше 400 талановитих вихованців із 44 мистецьких закладу України. Юні художники благодійно отримали 437 комплектів якісних художніх матеріалів, які перетворилися у чудові картини Виставкових експозицій дітей Незламної України, відкритих у Лондоні, в тому числі і у приміщенні ЄБРР. Експозиція картин також також була представлена в Албанії.

Ці картини поповнювали бюджет фандрейзингової програми. Станом на січень 2024 року було зібрано £72049,0 (143%). За зверненнями 44 мистецьких закладів України шодо надання гуманітарної допомоги для продовження мистецької освіти дітей і молоді України та забезпечення цілей проведення благодійної програми витрачено за призначенням орієнтовно £66052,0. За щедрими умовами програми ЄБРР Community Initiative (1:2), юні художники України заробили ще додаткові бонусні кошти у розмірі £100.000,00. Сподіваємось, що ці кошти невдовзі будуть спрямовані Британським благодійним фондом Sincere Education and Cultural Development (SECD) за цільовим призначенням міжнародної благодійної програми «KIDS and ART for UKRAINE» – на продовження мистецької освіти та підтримку ментального здоров’я вихованців мистецьких та освітніх закладів України, в тому числі із тимчасово окупованих територій.

Організатори міжнародної благодійної програми «ДІТИ ТА МИСТЕЦТВО ДЛЯ УКРАЇНИ» постійно піклуються про розширення кола однодумців і меценатів благодійної програми, які забезпечують організацію і проведення заходів щодо підтримки МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ ДІТЕЙ І МОЛОДІ України та швидкого реагування і ЗАДОВОЛЕННЯ ГУМАНІТАРНИХ ПОТРЕБ вихованців мистецьких та освітніх закладів України, спричинених війною.

З гордістю інформуємо, що відтепер і надалі у розширенні кордонів мистецької дипломатії у США учасників міжнародної благодійної програми «KIDS and ART for UKRAINE» буде сприяти американська благодійна Фундація Marina Acton Filantropic Foundation.

«EMPOWERING CHILDREN, ENRICHING FUTURES» – РОЗШИРЮЮЧИ МОЖЛИВОСТІ ДІТЕЙ, ЗБАГАЧУЄМО МАЙБУТНЄ. Таке гасло Філантропічного фонду Марини Ектон сповна перегукується із метою благодійної програми «Діти і мистецтво для України». Надаючи дітям можливість вчитися, розвиватися і творити, ми спільно з найкращими людьми з усього світу, збагачуємо потужний ресурс, який гарантує світові гідне майбутнє.

Враховуючи нагальну потребу підтримки ментального здоров’я юних художників, які уже третій рік поспіль живуть в умовах війни, Міжнародна освітньо-культурна Асоціація ініціювала спільно з Благодійним фондом «Міжнародна педагогічна школа» проведення програми Другого Всеукраїнського пленеру «KIDS and ART for UKRAINE» у Закарпатській області.
Благодійний пленер «KIDS and ART for UKRAINE» розпочне свою роботу невдовзі у колоритному куточку Закарпаття завдяки фінансоввй підтримці Marina Acton Filantropic Foundation у розмірі 31350,00 дол. США. У мальовничих місцях гірських краєвидів, що славляться цілющими властивостями мінеральної води, 50 юних художників із 6-ти областей України у супроводі педагогів мистецької 14 днів будуть оздоровлюватися та отримували нові знання і мистецькі навички у ході пленерної практики. Вони будуть знайомилися з історією і культурою цього гостинного регіону України, відвідували замки, музеї, галереї. А також створять виставкову експозицію «100 картин дітей Незламної України», яка невдовзі буде відкрита у Лас Вегасі, США. в одному із найдивовижніших міст світу. Це місто краси і щастя, вогнів і неонових вивісок, музеїв і галерей, активного насиченого подіями життя.
Активна підготовка до проведення літнього Всеукраїнського пленеру триває. Вже скоро очікуйте на детальну розповідь про те, як юні художників з українських міст і сіл, черпають натхнення для життя і творчості у цілющому Закарпатті. А також про те, як їхні картини мандруватимуть у США, щоб відкривати Світові Україну.
За сприяння щедрої американської меценатки та її благодійної Фундації Marina Acton Filantropic Foundation молоді митці-учасники благодійного пленеру «KIDS and ART for UKRAINE» додадуть українських кольорів до барвистого сяяння американського мегаполісу. Це будуть барви надзвичайної любові дітей до своєї рідної України – країни, де вони зростають, навчаються і творять всупереч викликам страшної несправедливої війни, яка випала на їхню долю. Мирні картини юних художників принесуть тепло вдячності за підтримку у 100 будинків американців і стануть посилом для людей Світу: підтримуйте Україну, її прагнення до перемоги, її бажання жити і розвиватися у вільному демократичному світі. А благодійні кошти, зібрані цими дитячими картинами, повернуться знову в Україну для підтримки мистецької освіти і ментального здоров’я дітей війни.
«EMPOWERING CHILDREN, ENRICHING FUTURES» – РОЗШИРЮЮЧИ МОЖЛИВОСТІ ДІТЕЙ, ЗБАГАЧУЄМО МАЙБУТНЄ!!! Долучайтеся до нас. Давайте будемо робити це РАЗОМ во СЛАВУ МАЙБУТНЬОГО ЄВРОПЕЙСЬКОЇ УКРАЇНИ!!!
Закрити меню