COVERTOP

Чільне місце у діяльності Міжнародної освітньо-культурної Асоціації займають СОЦІАЛЬНІ, ОЗДОРОВЧО-ПІЗНАВАЛЬНІ, БЛАГОДІЙНІ ОСВІТНІ та МИСТЕЦЬКІ ПРОГРАМИ для дітей і молоді соціально незахищених категорій, дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей та молоді з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб.

Упродовж багатьох років МІЖНАРОДНА ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНА АСОЦІАЦІЯ співпрацює з Київським міським центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді у питаннях реалізації багаторічної благодійної мистецької програми у рамках якої є сприяння проведенню Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю «ПОВІРИМО У СЕБЕ» та роботи Клубу сімейних зустрічей «ТЕПЛИЙ ДІМ», який об’єднує родини, що виховують дітей з інвалідністю, а також підтримки клубів за місцем проживання.

SocialLine

У квітні 2016 року МІЖНАРОДНА ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНА АСОЦІАЦІЯ підписала УГОДУ ПРО МІЖНАРОДНУ СПІВПРАЦЮ та організацію взаємовідносин з ІСПАНСЬКОЮ ХРИСТИЯНСЬКОЮ АСОЦІАЦІЄЮ Asociación de Obras Cristianas de Gibraleon. СТОРОНИ домовились про реалізацію МІЖНАРОДНОЇ КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ «ГАРМОНІЯ»-«HARMONY» для задоволення соціальних, освітніх і культурних потреб учасників програм та розширення можливостей для їх життєвого самовизначення, інтелектуального, морального, фізичного розвитку, реалізації творчого потенціалу та сприяння розвитку духовності.

МІЖНАРОДНА БЛАГОДІЙНА ПРОГРАМА «ГАРМОНІЯ»-«HARMONY» передбачає організацію оздоровлення, відпочинку та СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ПОСТРАЖДАЛИХ на сході України, у тому числі:

  • батьків та дітей із дитячих будинків сімейного типу, багатодітних сімей, що зареєстровані внутрішньо переміщеними оcобами;
  • учасників бойових дій проведення антитерористичної операції, поранених і тих, що отримали контузії чи каліцтва у районі проведення АТО;
  • визволених із полону;
  • вчителів та учнів шкіл, які проживають у районі розмежування та проведення АТО;
  • сімей, де один із батьків загинув (пропав безвісти або помер внаслідок поранення) у районі проведення АТО.

Відповідно до підписаної УГОДИ та завдань МІЖНАРОДНОЇ ПРОГРАМИ «ГАРМОНІЯ»-«HARMONY» підготували та провели у жовтні-листопаді 2016 року в Іспанії на курорті Ла-Антілла (Андалусія) першу 30-ДЕННУ оздоровчо-пізнавальну програму ДЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ у складі 39 осіб – батьків та дітей із дев’яти прийомних та багатодітних сімей Донецької та Луганської областей, що зареєстровані внутрішньо переміщеними оcобами. ВИТРАТИ НА ОРГАНІЗАЦІЮ проживання, харчування та екскурсійну програму були відшкодовані за рахунок іспанської сторони. МІЖНАРОДНА ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНА АСОЦІАЦІЯ ЗДІЙСНИЛА ОПЛАТУ ТРАНСПОРТНИХ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ВИТРАТ для учасників програми. Велику підтримку і супровід реабілітаційної програми для багатодітних сімей з України здійснювали народний депутат України Оксана Білозір та Консул України в Малазі Олег Власенко.

Дізнатися більше про перебування учасників МІЖНАРОДНОЇ БЛАГОДІЙНОЇ ПРОГРАМИ «ГАРМОНІЯ» в ІСПАНІЇ можете тут.

У лютому 2020 МІЖНАРОДНА ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНА АСОЦІАЦІЯ у партнерстві з відділенням Асоціації у Великобританії – UK Branch International Educational Cultural Company та Благодійною британською організацією SECD – Sincere Education and Cultural Development розпочала реалізацію багаторічної Міжнародної благодійної освітньо-пізнавальної програми «OPEN WORLD» для ДІТЕЙ та МОЛОДІ з інвалідністю. До участі у першій УКРАЇНО-БРИТАНСЬКІЙ програмі запрошено педагогів і учнів Київського НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ № 6.

У підготовці УКРАЇНО-БРИТАНСЬКОЇ освітньо-пізнавальної програми для української делегації об’єднали зусилля громадські організації Action on Hearing Loss, RAD – Royal Association for Deaf People та  Heathlands School for Deaf Children.

Програма розпочалася з активного заочного знайомства сторін, вивчення жестової англійської мови українською стороною. Презентаційне відео Heathlands School for Deaf Children для Київського НРЦ № 6 тут: https://www.facebook.com/421651231280380/videos/205990240459138/

Організатори Міжнародної програми «OPEN WORLD» мають наміри сприяти Київському навчально-реабілітаційному центру № 6 у налагодженні професійних стосунків, обміні досвідом навчально-виховної роботи та супроводу підписаних прямих угод про міжнародне співробітництво та організацію взаємовідносин з адміністрацією навчального закладу Heathlands School for Deaf Children, St.Albans.

Закрити меню