CalendarPodiyMysteckih
POST-1_4_333
Міжнародна громадська організація «МІЖНАРОДНА ОСВІТНО-КУЛЬТУРНА АСОЦІАЦІЯ» 20 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ презентувала старт роботи в Україні програми СВІТОВОЇ МОЛОДІЖНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ КОНКУРСНОЇ ПЛАТФОРМИ «ГАРМОНІЯ» – WORLD YOUTH ART COMPETITION PLATFORM «HARMONY» (WYACP «HARMONY»), створеної у партнерстві з представництвом Асоціації у Великобританії – UK Вranch International Educational Cultural Company (UK Вranch IECC), Британським благодійним фондом Sincere Education and Cultural Development (SECD) та Благодійним фондом «Міжнародна педагогічна школа» – Charitable Foundation «International Education School».

НАША МІСІЯ полягає у ВИЯВЛЕННІ та ПІДТРИМЦІ молодих МИТЦІВ на регіональному та національному рівнях, їх промоції і заохоченні до освіти та життя у мистецтві, а також спрямування КУЛЬТУРИ та КРЕАТИВНОСТІ для ПОРОЗУМІННЯ і РОЗВИТКУ у світі.

МОЛОДІЖНА МИСТЕЦЬКА КОНКУРСНА ПЛАТФОРМА «ГАРМОНІЯ» сприятиме творчому та інтелектуальному розвитку талановитих дітей і молоді, в т.ч. з інвалідністю, їх ІНТЕГРАЦІЇ до СВІТОВОЇ МОЛОДІЖНОЇ мистецької СПІЛЬНОТИ, ЗАБЕЗПЕЧУВАТИМЕ можливість у нових умовах УРІЗНОМАНІТНИТИ систему ДИСТАНЦІЙНОЇ позашкільної початкової МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ шляхом участі дітей та молоді у МІЖНАРОДНИХ освітніх, пізнавальних і КОНКУРСНИХ програмах за партнерської підтримки і просування провідних мистецьких навчальних закладів України і світу, професійних спілок, фондів, музеїв та галерей, асоціацій, громадських організацій культурно-освітнього спрямування.

POST-1_3448787

WYACP «HARMONY» є відкритою КОНКУРСНОЮ ПЛАТФОРМОЮ для залучення високо професійних партнерів у ході розвитку програм у широкому спектрі РІЗНИХ ВИДІВ МИСТЕЦТВА: література, образотворче мистецтво (живопис, скульптура, графіка), декоративно-прикладне мистецтво, музика, хореографія, архітектура, дизайн одягу, театр, кіно, фотографія, інсталяція, цифрове мистецтво тощо.

Щороку ми презентуватимемо календар мистецьких конкурсів, показів і виставок та їх Положення про проведення. НАША КОЛЕГІЯ СУДДІВ – НАЙДОСВІДЧЕНІШІ та найвпливовіші ПОСТАТІ у СВІТІ МИСТЕЦТВА.

POST-1_3448787

WYACP «HARMONY» є відкритою ОСВІТНЬОЮ ПЛАТФОРМОЮ для ПІДВИЩЕННЯ професійної КВАЛІФІКАЦІЇ та обміну досвідом роботи ПЕДАГОГІВ і керівників творчих колективів та об’єднань, які працюють у сфері навчання молодих митців, шляхом їх дистанційної участі у міжнародних конференціях, семінарах та майстер-класах.

Організатори і партнери мистецької конкурсної платформи передбачають безліч призів, дипломів та сертифікатів для учасників та їх керівників.

POST-2_1_555655
ЗАПРОШУЄМО до участі у програмі Другої МІЖНАРОДНОЇ віртуальної ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ МОЛОДІЖНОГО МИСТЕЦТВА «СВІТ ГАРМОНІЇ».

Виставка-конкурс проводиться 12-19 ГРУДНЯ 2021 року на мистецькій конкурсної платформи WYACP «HARMONY» у номінаціях:

  • ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
  • ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО
  • ФОТОМИСТЕЦТВО
  • ВІДЕОМИСТЕЦТВО
  • ДИЗАЙН ОДЯГУ
  • ЦИФРОВЕ МИСТЕЦТВО

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ та оголошення результатів КОНКУРСУ відбудеться 19 ГРУДНЯ 2021 року. Програма проведення заходів буде надана додатково на конкурсній платформі WYACP «HARMONY». У програмі братимуть участь представники 7-ми країн світу.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ до участі у виставці-конкурсі талановиті діти і молодь, у тому числі з інвалідністю, віком від 9 до 18 років включно. Учасниками можуть бути окремі виконавці і творчі колективи.

У ході проведення виставки-конкурсу буде організована 10-годинна ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ДЛЯ КЕРІВНИКІВ творчих колективів і учасників виставки-конкурсу із залученням їх до участі у семінарах, професійних консультаціях, майстер класах та обміні досвідом роботи у ході Міжнародної науково-практичної конференції «Початкова мистецька освіта – складова формування національної культури особистості засобами мистецтва». Для участі в освітній програмі керівники подають заявки та готують методичні матеріали. За результатами отримують Сертифікати. Довідки за телефоном тел. +38 044 331 3557.

УВАГА! Реєстраційна ЗАЯВКА №1 встановленого зразка на участь у програмі виставки-конкурсу приймається до 20 листопада 2021 року НА САЙТІ

ЗАЯВКА №2 встановленого зразка з матеріалами до експозиції виставки-конкурсу приймається не пізніше 09 грудня 2021 року НА САЙТІ

ЗАЯВКА №3 встановленого зразка для участі в освітній програмі керівників з матеріалами приймається не пізніше 10 грудня 2021 року НА САЙТІ

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТА УМОВИ УЧАСТІ: НОМІНАЦІЇ, ЖАНРИ, ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ, ФІНАНСОВІ УМОВИ ТА ІНШЕ
 

ЗАЯВКА №1

ОБОВ’ЯЗКОВА ФОРМА
ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ
УЧАСТІ У ПРОГРАМІ
 

ЗАЯВКА №2

ОБОВ’ЯЗКОВА ФОРМА
ЩОДО ПОДАЧІ РОБІТ ДЛЯ
УЧАСТІ У КОНКУРСІ
 

ЗАЯВКА №3

ОБОВ’ЯЗКОВА ФОРМА
ЩОДО УЧАСТІ В ОСВІТНІЙ
ПРОГРАМІ
 

ПРОВОДИТЬСЯ підготовка до ВІДБІРКОВОГО ТУРУ ФІНАЛУ XVI МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ-ФЕСТИВАЛЮ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «Усі ми діти твої, Україно!».

Міжнародна громадська організація «Міжнародна освітньо-культурна Асоціація» в партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України та Міністерством соціальної політики України проводить XVI Міжнародний конкурс-фестиваль дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!».

ФІНАЛ XVI МІЖНАРОДНОГО фестивалю дитячої творчості відбудеться у період відповідної тематичної зміни з 15 липня до 04 серпня 2022 року в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса) відповідно до Положення Міжнародного конкурсу-фестивалю, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.07.2007 р. за № 845/14112, зі змінами.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «УСІ МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!» на сайті http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0845-07

ДО УЧАСТІ У ВІДБІРКОВОМУ ТУРІ Міжнародного конкурсу-фестивалю запрошуються переможці всеукраїнських, обласних і міських, міжнародних (в Україні та зарубіжжі) мистецьких конкурсів, виставок, представників відео- та фотомистецтва, комп’ютерного дизайну, різних видів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, учасників творчих колективів української діаспори, учасників аматорських колективів та членів гуртків національно-культурних товариств України, окремих учасників та виконавців, в тому числі дітей з інвалідністю, віком від 9 до 16 років включно.

Просимо до 15 ГРУДНЯ 2021 року подати ЗАЯВКУ встановленого зразка ДЛЯ УЧАСТІ у ВІДБІРКОВОМУ ТУРІ фіналу XVI Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!»

ВІДБІР УЧАСНИКІВ ФІНАЛУ Міжнародного конкурсу-фестивалю ПРОВОДИТЬСЯ НЕЗАЛЕЖНИМИ ПРОФЕСІОНАЛАМИ на основі відео-, аудіо-, фотоматеріалів. ВСІ МАТЕРІАЛИ ПОВИННІ БУТИ НАДІСЛАНІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВАРІАНТІ НА адресу ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ:  interfestyval@gmail.com не пізніше 10 травня 2022 року.  ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК  +38 044 33135572

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ про проведення МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ-ФЕСТИВАЛЮ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «УСІ МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!» розміщені у ВІДПОВІДНОМУ РОЗДІЛІ на нашому сайті.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ для отримання детальної інформації щодо участі у ВІДБІРКОВОМУ ТУРІ фіналу XVI Міжнародного конкурсу-фестивалю «УСІ МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!»:


Закрити меню