CalendarPodiyMysteckih2022-23
POST-2_1_555655
ЗАПРОШУЄМО до участі у програмі нового МІЖНАРОДНОГО МИСТЕЦЬКОГО ПРОЄКТУ «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА», про проведення якого було оголошено у грудні 2021 року під час проведення програми Другої віртуальної МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ МОЛОДІЖНОГО МИСТЕЦТВА «СВІТ ГАРМОНІЇ», приуроченої 160-річчю з дня народження українського художника-живописця МИКОЛИ ПИМОНЕНКА. Форму проведення цього запланованого проекту на нашій СВІТОВІЙ МОЛОДІЖНІЙ МИСТЕЦЬКІЙ КОНКУРСНІЙ ПЛАТФОРМІ «ГАРМОНІЯ» змінила жорстока ВІЙНА 24 лютого 2022 року…
Це новий спільний МІЖНАРОДНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЄКТ проведення У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ виставки «ВЕЛИКОБРИТАНІЯ для УКРАЇНИ: ПІДТРИМКА через МИСТЕЦТВО» за участі експозиції виставки-презентації «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА» від новоствореного громадського об’єднання закордонних українців «UK for Ukraine» у Лондоні та СВІТОВОЇ МОЛОДІЖНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ КОНКУРСНОЇ ПЛАТФОРМИ «ГАРМОНІЯ», створеної Міжнародною освітньо-культурною Асоціацією у партнерстві з Британським благодійним фондом Sincere Education and Cultural Development (SECD) та представництвом Асоціації у Великобританії.
ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПОЛОЖЕННЯsized
МЕТА МИСТЕЦЬКОГО ПРОЄКТУ – презентація України і українського мистецтва у Великобританії та ЗБІР КОШТІВ для підтримки ЗСУ і українських МИТЦІВ у цей складний час ВІЙСЬКОВОГО ВТОРГНЕННЯ росії і її ЗВІРСЬКОЇ АГРЕСІЇ та ГЕНОЦИДУ на території суверенної УКРАЇНИ.
ДАТА ПРОВЕДЕННЯ – 11-15 квітня 2022 року (в подальшому термін продовжено до 02 травня 2022 р.) МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ – lobby of 1 Canada Square&Retail unit in Canary Wharf Shopping Centre, London, UK
ЗАПРОШУЄМО НА ЕКСКУРСІЮ ВИСТАВКОЮ У ЛОНДОНІ. В її експозиції більше 200 робіт, які презентують українське мистецтво. Серед них – чудові КАРТИНИ педагогів кафедри образотворчого мистецтва і студентів Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Короленка та педагогів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва і студентів Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка, ВИРОБИ декоративно-прикладного мистецтва та ЛЯЛЬКИ-МОТАНКИ, чудово розписаний БАТІК львівської майстрині Олени ЗУЄНКО, прекрасні українські ВИТИНАНКИ юних митців із міста Шостки Сумської області, КНИГИ українських видавців у перекладі англійською мовою, серед яких «КОБЗАР» Тараса Шевченка, «ДЕРЕВ’ЯНА АРХІТЕКТУРА УКРАЇНИ», Фотоальбом «ПАРКИ КИЄВА» та інші.

В експозиції ВИСТАВКИ-ПРЕЗЕНТАЦІЇ “МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА” беруть участь РОБОТИ МОЛОДИХ МИТЦІВ і їх наставників із 10-ти областей України – ДОНЕЦЬКОЇ, ПОЛТАВСЬКОЇ, ЗАПОРІЗЬКОЇ, ЖИТОМИРСЬКОЇ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ, СУМСЬКОЇ, ЛЬВІВСЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ, КИЇВСЬКОЇ областей та міста КИЄВА.

show01

РАДУЮТЬ око мирні, наповнені духом українства, роботи юних художників студії «ФАНТАЗІЯ» із міста Добропілля Донецької області, вихованців Полтавської дитячої художньої школи, Житомирського Центру творчості дітей і молоді, учнів Січового колегіуму та Центру естетичного виховання Хортицького району міста Запоріжжя, роботи із міста Бучача Тернопільської області та багато інших. Більше дивіться ТУТ

РОБОТИ вихованців студії «ВИТИНАНКИ» Центру естетичного виховання міста ШОСТКА Сумської області на виставці у Лондоні
«МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА» – відеоробота вихованців клубу «ЛІДЕР» Центру позашкільної освіти «СОНЯШНИК» м. Біла Церква Київської області. АВТОР ІДЕЇ – Ірина Запорізька.
27.04.2022 р. МАРАФОН «Єдині новини #UAразом». Проведення мистецької виставки «Великобританія для України: підтримка через мистецтво». Організатор в Україні – МГО «Міжнародна освітньо-культурна асоціація», керівник – Любов ГОРВАТ, заслужена працівниця культури України. Організатор у Великобританії – представництво Міжнародної освітньо-культурної асоціації у Великобританії – UK Вranch International Educational Cultural Company (UK Вranch IECC) та Британський благодійний Фонд Sincere Education and Cultural Development (SECD), керівник – Ірина МОРОЗ-ПИРТКО Ефірна розмова про Виставку у Лондоні з 23.12 хв.

Мистецька виставка «ВЕЛИКОБРИТАНІЯ для УКРАЇНИ: ПІДТРИМКА через МИСТЕЦТВО» за участі експозиції-презентації «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА» продовжується. ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ.

POST-2_1_555655
ЗАПРОШУЄМО до участі у програмі нового МІЖНАРОДНОГО МИСТЕЦЬКОГО ПРОЄКТУ «СОНЯХИ МИРУ», оголошеного Міжнародною освітньо-культурною Асоціацією у партнерстві з Британським благодійним фондом Sincere Education and Cultural Development (SECD) та представництвом Асоціації у Великобританії за ініціативи австралійської художниці Джаннет Макклафлін.
installation1
МЕТА проведення МІЖНАРОДНОГО МИСТЕЦЬКОГО ПРОЄКТУ «СОНЯХИ МИРУ» – об’єднання людей СВІТУ у ПІДТРИМЦІ дітей УКРАЇНИ, їх психологічній реабілітації засобами мистецтва у цей страшний час жорстокої рашистської агресії, звірств і геноциду української нації.
УЧАСНИКИ МИСТЕЦЬКОГО ПРОЄКТУ СТВОРЮЮТЬ ОБЕРІГ ДЛЯ УКРАЇНИ – Арт інсталяцію із використанням національного символу України – СОНЯШНИКА на тканині розміром 30х30 см. Це може бути малюнок, аплікація, вишивка, витинанка з тканини, батик, ткацтво або будь-яка інша творча робота.
Австралійська художниця Джаннет Макклафлін із цих маленьких оберегів, які будуть їй надіслані із різних країн світу, сформує велику Арт інсталяцію “СОНЯХИ МИРУ”. Роботи учасників від України надсилаються поштою до 20 жовтня 2022 року за наданою вам адресою в Україні. Кожну РОБОТУ необхідно підписати у правому нижньому кутку англійською мовою, зазначивши ім’я та прізвище автора, вік, місто, країну. Роботи спочатку ідуть у Великобританію, а потім летять в Австралію до Джанно Макклафлін.
До створення Арт інсталяції «СОНЯХИ МИРУ» долучилися діти України.
Їх творчі роботи уже в Лондоні в Офісі Британського благодійного фонду SECD. Зустрічає директорка SECD Ірина Пиртко.

СОНЯХИ МИРУ від дітей України уже дісталися до Австралії. Їх зустрічає у творчої майстерні Джанно Макклафлін. Тут вони об’єднаються з сонячними квітами, із різних континентів, як символ підтримки дітей України.

ABC News – НОВИНИ АВСТРАЛІЇ розповідають про надихаючий Міжнародний проект «СОНЯХИ МИРУ» перед відльотом Арт інсталяції до Лондона у травні. ІНТЕРВ’Ю з авторкою ідеї та художницею Джанно Макклафлін. ЗАПРОШУЄМО У ТВОРЧУ ЦАРИНУ НАШОГО ПРОЄКТУ. ЗУСТРІЧ ІЗ ЧУДОВОЮ ДЖАННО У КИЄВІ ЩЕ ПОПЕРЕДУ.

Цей мистецький ШЕДЕВР із КВІТІВ СОНЦЯ і МИРУ стає ВЕЛИКИМ ОБЕРЕГОМ і символом збереження МИРУ в УКРАЇНІ і СВіТІ. Сьогодні це 9000 сонячних оберегів наповнених енергією сердець щирих і добрих людей із 16 країн світу! Він буде оберігати мирне небо над нашою Планетою Земля! Наші СОНЯХИ МИРУ будуть бачити у різних країнах світу. ПАННО вже експонувалося в Австралії, Великобританії. Робота продовжується. Його чекають у містах Європи і вдома в Україні! А далі оберіг переїде у Країну Дитинства. Дивіться більше ТУТ

KIDS AND ART
Сьогодні всі події у світі, які відбуваються за участі наших СОНЯХІВ МИРУ, нашого ОБЕРЕГУ – великої «Соняшникової ковдри для України», збирають небайдужих людей, щоб висловити свою підтримку Україні. СОНЯХИ МИРУ стали АМБАСАДОРОМ великої програми підтримки українських дітей «ДІТИ ТА МИСТЕЦТВО ДЛЯ УКРАЇНИ», яку реалізовує Британський благодійний фондом Sincere Education and Cultural Development (SECD) за програмою ЄБРР спільно з Міжнародною освітньою культурною асоціацією. СОНЯХИ МИРУ – наш Посол із 9000 квітів сонця та миру, який об’єднав людей 16 країн світу з різних континентів навколо проблем українських дітей війни, у яких російський агресор вкрав дитинство і направив на їх життя свої ворожі ракети. ПІДТРИМАЄМО ДІТЕЙ УКРАЇНИ РАЗОМ! ЗАПРОШУЄМО всіх добрих і щирих людей взяти участь у цьому ПЛАНЕТАРНОМУ БЛАГОДІЙНОМУ проєкті «СОНЯХИ МИРУ». ЗРОБІТЬ СВІЙ ОСОБИСТИЙ ВНЕСОК для підтримки ТАЛАНОВИТИХ ДІТЕЙ УКРАЇНИ тут на сайті, на рахунок фандрейзенгової програми «KIDS and ART for UKRAINE», яку проводить SECD Charity Fund за підтримки Європейського Банку Реконструкції і Розвитку (ЄБРР). Q-код рахунку поруч.
Дивіться і слухайте про Міжнародний мистецький проект «СОНЯХИ МИРУ» далі.
31.07.2022 р. Спецефір Українського радіо Про Міжнародну арт інсталяцію «СОНЯХИ МИРУ» на центральній площі біля Королівського Альберт-холу мистецтв і наук (Royal Albert Hall) у Лондоні – керівник відділення Міжнародної освітньо-культурної Асоціації у Лондоні Ірина Мороз-Пиртко.
СНІДАНОК з «1+1» Онлайн 12 серпня 2022 року. Про презентацію Міжнародної арт інсталяцію «СОНЯХИ МИРИ» у Лондоні ЗА УЧАСТІ авторки ідеї проекту, австралійської художниці Джаннет Макклафлін.

Міжнародний мистецький проект «СОНЯХИ МИРУ» продовжується. Створюйте свої сонячні частинки для збільшення нашого ОБЕРЕГУ для України. Чекайте на зустріч з Арт інсталяцією в Україні.

POST-2_1_555655
Запрошуємо до участі у новій багатожанровій Міжнародній конкурсній мистецько-освітній програмі «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА В ОБІЙМАХ СВІТУ». Програма створена у 2022 році Міжнародною освітньо-культурною Асоціацією у партнерстві з Британським благодійним фондом Sincere Education and Cultural Development (SECD) за підтримки благодійної програми «KIDS and ART for UKRAINE» з метою сприяння практичному продовженню мистецької освіти талановитих дітей та молоді і здійснення їх психологічної реабілітації засобами мистецтва в умовах воєнного стану в Україні. Про Положення та події проведення багатожанрової Міжнародної конкурсної мистецько-освітньої програми на МОЛОДІЖНІЙ МИСТЕЦЬКІЙ КОНКУРСНІЙ ПЛАТФОРМІ «ГАРМОНІЯ» – WYACP «HARMONY» можете більше дізнатися ТУТ
МІЖНАРОДНА КОНКУРСНА ПРОГРАМА «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА В ОБІЙМАХ СВІТУ» відбулася 20-27 листопада 2022 року. Учасниками багатожанрової мистецько-освітньої програми стали 10 хореографічних та 14 вокальних колективів України, солісти, вихованці студій образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, відео студій, театрів мод та студій дизайну. Керівники творчих колективів взяли участь у 10-годинній освітній програмі для педагогів початкової мистецької освіти та обміні досвідом роботи «Початкова мистецька освіта – складова формування національної культури особистості засобами мистецтва». Про обмін досвідом роботи можна більше дізнатися ТУТ
Мистецький Марафон «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА В ОБІЙМАХ СВІТУ» проведений у підтвердження незламності українського народу за участі молодих талантів із різних регіонів України. Конкурсна програма Марафону проведена Міжнародною освітньо-культурною Асоціацією у партнерстві з Виконавчою дирекцією Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!», персональний склад якої затверджений Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України і Міністерством соціальної політики України.
У ході програми мистецького Марафону відбулася прем’єра пісні «МОЯ НЕСКОРЕНА РУСЬ-УКРАЇНА», сл. Олексія Кононенка, муз. Олега Марцинківського, у виконанні Народного художнього колективу України вокальної студії «Карамель» Черкаської гімназії №31, керівник – Світлана Сємілєткіна. Пісня внесена до ПІСЕННОЇ ФОНОТЕКИ Нової української школи для подальшого вивчення у навчальній програмі мистецької освіти. За особливі успіхи розвитку мистецької освіти у період війни учасники колективу вокальної студії «КАРАМЕЛЬ» отримали гуманітарні відзнаки Міжнародної благодійного програми «KIDS and ART for UKRAINE».

На Світовій молодіжній мистецькій конкурсній платформі «ГАРМОНІЯ» 29 листопада 2020 року відкрито АЛЕЮ ЗІРОК – ALLEY OF STARS WYACP «HARMONY» на якій відзначаються найкращих учасників конкурсних програм.

За результатами проведення Міжнародної багатожанрової конкурсної програми «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА В ОБІЙМАХ СВІТУ» встановили ЗІРКУ № 3 на честь МАКСИМОВИЧА ДАНИЛА, 18 років, м. Кропивницький – за створення документального фільму «УКРАЇНСЬКИЙ ТАНЕЦЬ МІЖ НЕБОМ І ЗЕМЛЕЮ». Це історія, яка занурює нас у світ театрального та хореографічного мистецтва Кіровоградщини, розкриє одну із тисячі сторінок УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ.

Серед робіт учасників багатожанрової Міжнародної конкурсної мистецької програми «Моя нескорена Україна в обіймах світу», були картини, написані для участі у конкурсі «КАРТИНА ВДЯЧНОСТІ СМІЛИВОМУ ДРУГУ УКРАЇНИ» для подальшої передачі їх у дарунок. Імена сміливих ДРУЗІВ автори картинн обрали на АЛЕЇ СМІЛИВОСТІ, яку відкрив Президент Володимир Зеленський 23 серпня 2022 року на площі Конституції у Києві.

Переможцями конкурсу «КАРТИНА ВДЯЧНОСТІ СМІЛИВОМУ ДРУГУ УКРАЇНИ» стали:

– Картина «КРАЩОМУ ДРУГУ» для колишнього Прем’єр-міністра Великобританії Бориса ДЖОНСОНА, авторка – Єва Рибчуновська, 14 років, вихованка Полтавської художньої школи.
– Картина «ЄВРОПЕЙСЬКА РОДИНА» для Президентки Єврокомісії Урсули фон дер ЛЯЄН, авторка – Носенко Євгенія, 17 років, вихованка Народної студії образотворчого мистецтва «Палітра», м.Тараща Київської області.
– Картина «ДЕРЕВО ЖИТТЯ» для Президента Польщі Анджея ДУДИ, авторка – Понк Марія, 16 років, вихованка Луцької художньої школи.
– Картина «СОНЯЧНА КВІТКА» для Прем’єр-міністра Чехії Петра ФІАЛИ, авторка – Аліна Пітова, 15 років, вихованка Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Фантазія», м. Добропілля Донецької області.

У ході проведення дистанційної мистецько-освітньої програми проведено конкурс серед педагогів мистецької освіти, керівників творчих колективів, хореографів-постановників, поетів і композиторів. У номінації постановників хореографічних композицій (оцінюється актуальність тематики, композиційне рішення, музична основа хореографічної композиції, регіональні особливості, виконавська культура) переможцями визнані:

– НАТАЛІЯ ВІЮК, балетмейстер Народного художнього колективу України ансамблю народного танцю «ДРУЖБА», м. Рівне – за створення хореографічної композиції «ЖУРАВКА». За особливі успіхи розвитку мистецької освіти у період війни учасники колективу «ДРУЖБА» отримали гуманітарні відзнаки Міжнародної благодійного програми «KIDS and ART for UKRAINE».
– МАКСИМ ПЕЧЕНЕНКО, керівник ГО «Школа народного танцю «Світанок», м.Кропивницький Кіровоградської обл. – за створення хореографічної вистави «ТІНЬ ВЕСНИ». За особливі успіхи розвитку мистецької освіти у період війни учасники колективу «СВІТАНОК» отримали гуманітарні відзнаки Міжнародної благодійного програми «KIDS and ART for UKRAINE».
Міжнародна освітньо-культурна Асоціація, як офіційний представник в Україні благодійної програми «KIDS and ART for UKRAINE», яка проводиться Британським благодійним фондом SECD Charity Fund за підтримки працівників Європейського Банку Реконструкції і Розвитку у рамках програми Community Initiative, на основі спільного плану дій забезпечує організацію і проведення заходів щодо ПРОДОВЖЕННЯ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ ДІТЕЙ І МОЛОДІ У ПЕРІОД ВІЙНИ та швидкого реагування і ЗАДОВОЛЕННЯ ЇХ ГУМАНІТАРНИХ ПОТРЕБ, спричинених війною.
ПРОВОДИТЬСЯ ВІДБІРКОВИЙ ТУР ФІНАЛУ XVI МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ- ФЕСТИВАЛЮ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «Усі ми діти твої, Україно!».

Міжнародна громадська організація «Міжнародна освітньо-культурна Асоціація» в партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України та Міністерством соціальної політики України проводить XVI Міжнародний конкурс-фестиваль дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!».

ФІНАЛ XVI МІЖНАРОДНОГО фестивалю дитячої творчості відбудеться у період відповідної тематичної зміни з 15 липня до 04 серпня 2022 року в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса) відповідно до Положення Міжнародного конкурсу-фестивалю, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.07.2007 р. за № 845/14112, зі змінами.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «УСІ МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!» на сайті http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0845-07

ДО УЧАСТІ У ВІДБІРКОВОМУ ТУРІ Міжнародного конкурсу-фестивалю запрошуються переможці всеукраїнських, обласних і міських, міжнародних (в Україні та зарубіжжі) мистецьких конкурсів, виставок, представників відео- та фотомистецтва, комп’ютерного дизайну, різних видів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, учасників творчих колективів української діаспори, учасників аматорських колективів та членів гуртків національно-культурних товариств України, окремих учасників та виконавців, в тому числі дітей з інвалідністю, віком від 9 до 16 років включно.

ВІДБІР УЧАСНИКІВ ФІНАЛУ Міжнародного конкурсу-фестивалю ПРОВОДИТЬСЯ НЕЗАЛЕЖНИМИ ПРОФЕСІОНАЛАМИ на основі відео-, аудіо-, фотоматеріалів. ВСІ МАТЕРІАЛИ ПОВИННІ БУТИ НАДІСЛАНІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВАРІАНТІ НА адресу ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ:  interfestyval@gmail.com не пізніше 10 травня 2022 року.  ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК  +38 094 8313557

24 лютого 2022 року у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України Указом Президента України № 64/2022 введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб.

Указом Президента України від 14 березня 2022 року № 133/2022 строк дії воєнного стану в Україні продовжено з 05 години 30 хвилин 26 березня 2022 року строком на 30 діб.

Указом Президента України від 18 квітня 2022 року № 259/2022 строк дії воєнного стану в Україні продовжено з 05 години 30 хвилин 25 квітня 2022 року строком на 30 діб.

Указом Президента України від 18 травня 2022 року № 341/2022 строк дії воєнного стану в Україні продовжено з 05 години 30 хвилин 25 травня 2022 року строком на 90 діб.

Указом Президента України від 12 серпня 2022 року № 573/2022 строк дії воєнного стану в Україні продовжено з 05 години 30 хвилин 23 серпня 2022 року строком на 90 діб.

УВАГА!!! У зв’язку з тим, що ВІДБІРКОВИЙ ТУР Міжнародного конкурсу-фестивалю «УСІ МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!» ПРОВОДИТЬСЯ ДИСТАНЦІЙНО відповідно до діючого Положення, ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ І ВІДБІРКОВА КОМІСІЯ конкурсу-фестивалю БУДЕ ПРАЦЮВАТИ БЕЗПЕРЕРВНО під час дії воєнного стану в Україні. ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ Міжнародного конкурсу-фестивалю в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса) у період з 15 липня до 04 серпня 2022 року БУДЕ ПЕРЕНЕСЕНО на період проведення першої відкритої тематичної зміни у дитячому центрі після завершення строку дії воєнного стану в Україні.

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ про проведення МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ-ФЕСТИВАЛЮ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «УСІ МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!» розміщені у ВІДПОВІДНОМУ РОЗДІЛІ на нашому сайті.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ для отримання детальної інформації щодо участі у ВІДБІРКОВОМУ ТУРІ фіналу XVI Міжнародного конкурсу-фестивалю «УСІ МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!»:


Закрити меню