CalendarPodiyMysteckih2022
POST-1_4_333
Міжнародна громадська організація «МІЖНАРОДНА ОСВІТНО-КУЛЬТУРНА АСОЦІАЦІЯ» 20 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ презентувала старт роботи в Україні програми СВІТОВОЇ МОЛОДІЖНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ КОНКУРСНОЇ ПЛАТФОРМИ «ГАРМОНІЯ» – WORLD YOUTH ART COMPETITION PLATFORM «HARMONY» (WYACP «HARMONY»), створеної у партнерстві з представництвом Асоціації у Великобританії – UK Вranch International Educational Cultural Company (UK Вranch IECC), Британським благодійним фондом Sincere Education and Cultural Development (SECD) та Благодійним фондом «Міжнародна педагогічна школа» – Charitable Foundation «International Education School».

НАША МІСІЯ полягає у ВИЯВЛЕННІ та ПІДТРИМЦІ молодих МИТЦІВ на регіональному та національному рівнях, їх промоції і заохоченні до освіти та життя у мистецтві, а також спрямування КУЛЬТУРИ та КРЕАТИВНОСТІ для ПОРОЗУМІННЯ і РОЗВИТКУ у світі.

МОЛОДІЖНА МИСТЕЦЬКА КОНКУРСНА ПЛАТФОРМА «ГАРМОНІЯ» сприятиме творчому та інтелектуальному розвитку талановитих дітей і молоді, в т.ч. з інвалідністю, їх ІНТЕГРАЦІЇ до СВІТОВОЇ МОЛОДІЖНОЇ мистецької СПІЛЬНОТИ, ЗАБЕЗПЕЧУВАТИМЕ можливість у нових умовах УРІЗНОМАНІТНИТИ систему ДИСТАНЦІЙНОЇ позашкільної початкової МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ шляхом участі дітей та молоді у МІЖНАРОДНИХ освітніх, пізнавальних і КОНКУРСНИХ програмах за партнерської підтримки і просування провідних мистецьких навчальних закладів України і світу, професійних спілок, фондів, музеїв та галерей, асоціацій, громадських організацій культурно-освітнього спрямування.

POST-1_3448787

WYACP «HARMONY» є відкритою КОНКУРСНОЮ ПЛАТФОРМОЮ для залучення високо професійних партнерів у ході розвитку програм у широкому спектрі РІЗНИХ ВИДІВ МИСТЕЦТВА: література, образотворче мистецтво (живопис, скульптура, графіка), декоративно-прикладне мистецтво, музика, хореографія, архітектура, дизайн одягу, театр, кіно, фотографія, інсталяція, цифрове мистецтво тощо.

Щороку ми презентуватимемо календар мистецьких конкурсів, показів і виставок та їх Положення про проведення. НАША КОЛЕГІЯ СУДДІВ – НАЙДОСВІДЧЕНІШІ та найвпливовіші ПОСТАТІ у СВІТІ МИСТЕЦТВА.

POST-1_3448787

WYACP «HARMONY» є відкритою ОСВІТНЬОЮ ПЛАТФОРМОЮ для ПІДВИЩЕННЯ професійної КВАЛІФІКАЦІЇ та обміну досвідом роботи ПЕДАГОГІВ і керівників творчих колективів та об’єднань, які працюють у сфері навчання молодих митців, шляхом їх дистанційної участі у міжнародних конференціях, семінарах та майстер-класах.

Організатори і партнери мистецької конкурсної платформи передбачають безліч призів, дипломів та сертифікатів для учасників та їх керівників.

POST-2_1_555655
ЗАПРОШУЄМО до участі у програмі нового МІЖНАРОДНОГО МИСТЕЦЬКОГО ПРОЄКТУ «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА», про проведення якого було оголошено у грудні 2021 року під час проведення програми Другої віртуальної МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ МОЛОДІЖНОГО МИСТЕЦТВА «СВІТ ГАРМОНІЇ», приуроченої 160-річчю з дня народження українського художника-живописця МИКОЛИ ПИМОНЕНКА. Форму проведення цього запланованого проекту на нашій СВІТОВІЙ МОЛОДІЖНІЙ МИСТЕЦЬКІЙ КОНКУРСНІЙ ПЛАТФОРМІ «ГАРМОНІЯ» змінила жорстока ВІЙНА 24 лютого 2022 року…
Це новий спільний МІЖНАРОДНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЄКТ проведення У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ виставки «ВЕЛИКОБРИТАНІЯ для УКРАЇНИ: ПІДТРИМКА через МИСТЕЦТВО» за участі експозиції виставки-презентації «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА» від новоствореного громадського об’єднання закордонних українців «UK for Ukraine» у Лондоні та СВІТОВОЇ МОЛОДІЖНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ КОНКУРСНОЇ ПЛАТФОРМИ «ГАРМОНІЯ», створеної Міжнародною освітньо-культурною Асоціацією у партнерстві з Британським благодійним фондом Sincere Education and Cultural Development (SECD) та представництвом Асоціації у Великобританії.
ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПОЛОЖЕННЯsized
МЕТА МИСТЕЦЬКОГО ПРОЄКТУ – презентація України і українського мистецтва у Великобританії та ЗБІР КОШТІВ для підтримки ЗСУ і українських МИТЦІВ у цей складний час ВІЙСЬКОВОГО ВТОРГНЕННЯ росії і її ЗВІРСЬКОЇ АГРЕСІЇ та ГЕНОЦИДУ на території суверенної УКРАЇНИ.
ДАТА ПРОВЕДЕННЯ – 11-15 квітня 2022 року (в подальшому термін продовжено до 02 травня 2022 р.) МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ – lobby of 1 Canada Square&Retail unit in Canary Wharf Shopping Centre, London, UK
ЗАПРОШУЄМО НА ЕКСКУРСІЮ ВИСТАВКОЮ У ЛОНДОНІ. В її експозиції більше 200 робіт, які презентують українське мистецтво. Серед них – чудові КАРТИНИ педагогів кафедри образотворчого мистецтва і студентів Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Короленка та педагогів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва і студентів Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка, ВИРОБИ декоративно-прикладного мистецтва та ЛЯЛЬКИ-МОТАНКИ, чудово розписаний БАТІК львівської майстрині Олени ЗУЄНКО, прекрасні українські ВИТИНАНКИ юних митців із міста Шостки Сумської області, КНИГИ українських видавців у перекладі англійською мовою, серед яких «КОБЗАР» Тараса Шевченка, «ДЕРЕВ’ЯНА АРХІТЕКТУРА УКРАЇНИ», Фотоальбом «ПАРКИ КИЄВА» та інші.

В експозиції ВИСТАВКИ-ПРЕЗЕНТАЦІЇ “МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА” беруть участь РОБОТИ МОЛОДИХ МИТЦІВ і їх наставників із 10-ти областей України – ДОНЕЦЬКОЇ, ПОЛТАВСЬКОЇ, ЗАПОРІЗЬКОЇ, ЖИТОМИРСЬКОЇ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ, СУМСЬКОЇ, ЛЬВІВСЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ, КИЇВСЬКОЇ областей та міста КИЄВА.

show01

РАДУЮТЬ око мирні, наповнені духом українства, роботи юних художників студії «ФАНТАЗІЯ» із міста Добропілля Донецької області, вихованців Полтавської дитячої художньої школи, Житомирського Центру творчості дітей і молоді, учнів Січового колегіуму та Центру естетичного виховання Хортицького району міста Запоріжжя, роботи із міста Бучача Тернопільської області та багато інших. Більше дивіться ТУТ

РОБОТИ вихованців студії «ВИТИНАНКИ» Центру естетичного виховання міста ШОСТКА Сумської області на виставці у Лондоні
«МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА» – відеоробота вихованців клубу «ЛІДЕР» Центру позашкільної освіти «СОНЯШНИК» м. Біла Церква Київської області. АВТОР ІДЕЇ – Ірина Запорізька.
27.04.2022 р. МАРАФОН «Єдині новини #UAразом». Проведення мистецької виставки «Великобританія для України: підтримка через мистецтво». Організатор в Україні – МГО «Міжнародна освітньо-культурна асоціація», керівник – Любов ГОРВАТ, заслужена працівниця культури України. Організатор у Великобританії – представництво Міжнародної освітньо-культурної асоціації у Великобританії – UK Вranch International Educational Cultural Company (UK Вranch IECC) та Британський благодійний Фонд Sincere Education and Cultural Development (SECD), керівник – Ірина МОРОЗ-ПИРТКО Ефірна розмова про Виставку у Лондоні з 23.12 хв.

Мистецька виставка «ВЕЛИКОБРИТАНІЯ для УКРАЇНИ: ПІДТРИМКА через МИСТЕЦТВО» за участі експозиції-презентації «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА» продовжується. ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ.

ПРОВОДИТЬСЯ ВІДБІРКОВИЙ ТУР ФІНАЛУ XVI МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ- ФЕСТИВАЛЮ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «Усі ми діти твої, Україно!».

Міжнародна громадська організація «Міжнародна освітньо-культурна Асоціація» в партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України та Міністерством соціальної політики України проводить XVI Міжнародний конкурс-фестиваль дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!».

ФІНАЛ XVI МІЖНАРОДНОГО фестивалю дитячої творчості відбудеться у період відповідної тематичної зміни з 15 липня до 04 серпня 2022 року в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса) відповідно до Положення Міжнародного конкурсу-фестивалю, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.07.2007 р. за № 845/14112, зі змінами.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «УСІ МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!» на сайті http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0845-07

ДО УЧАСТІ У ВІДБІРКОВОМУ ТУРІ Міжнародного конкурсу-фестивалю запрошуються переможці всеукраїнських, обласних і міських, міжнародних (в Україні та зарубіжжі) мистецьких конкурсів, виставок, представників відео- та фотомистецтва, комп’ютерного дизайну, різних видів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, учасників творчих колективів української діаспори, учасників аматорських колективів та членів гуртків національно-культурних товариств України, окремих учасників та виконавців, в тому числі дітей з інвалідністю, віком від 9 до 16 років включно.

ВІДБІР УЧАСНИКІВ ФІНАЛУ Міжнародного конкурсу-фестивалю ПРОВОДИТЬСЯ НЕЗАЛЕЖНИМИ ПРОФЕСІОНАЛАМИ на основі відео-, аудіо-, фотоматеріалів. ВСІ МАТЕРІАЛИ ПОВИННІ БУТИ НАДІСЛАНІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВАРІАНТІ НА адресу ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ:  interfestyval@gmail.com не пізніше 10 травня 2022 року.  ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК  +38 094 8313557

24 лютого 2022 року у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України Указом Президента України № 64/2022 введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб.

Указом Президента України від 14 березня 2022 року № 133/2022 строк дії воєнного стану в Україні продовжено з 05 години 30 хвилин 26 березня 2022 року строком на 30 діб.

Указом Президента України від 18 квітня 2022 року № 259/2022 строк дії воєнного стану в Україні продовжено з 05 години 30 хвилин 25 квітня 2022 року строком на 30 діб.

Указом Президента України від 18 травня 2022 року № 341/2022 строк дії воєнного стану в Україні продовжено з 05 години 30 хвилин 25 травня 2022 року строком на 90 діб.

УВАГА!!! У зв’язку з тим, що ВІДБІРКОВИЙ ТУР Міжнародного конкурсу-фестивалю «УСІ МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!» ПРОВОДИТЬСЯ ДИСТАНЦІЙНО відповідно до діючого Положення, ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ І ВІДБІРКОВА КОМІСІЯ конкурсу-фестивалю БУДЕ ПРАЦЮВАТИ БЕЗПЕРЕРВНО під час дії воєнного стану в Україні. ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ Міжнародного конкурсу-фестивалю в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса) у період з 15 липня до 04 серпня 2022 року БУДЕ ПЕРЕНЕСЕНО на період проведення першої відкритої тематичної зміни у дитячому центрі після завершення строку дії воєнного стану в Україні.

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ про проведення МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ-ФЕСТИВАЛЮ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «УСІ МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!» розміщені у ВІДПОВІДНОМУ РОЗДІЛІ на нашому сайті.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ для отримання детальної інформації щодо участі у ВІДБІРКОВОМУ ТУРІ фіналу XVI Міжнародного конкурсу-фестивалю «УСІ МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!»:


Закрити меню