Гармонія

ПРОГРАМА Другої віртуальної МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ МОЛОДІЖНОГО МИСТЕЦТВА «СВІТ ГАРМОНІЇ»

12 ГРУДНЯ 2021 року
15.00 год.
ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ

Конкурсна програма, бюлетень для голосування

АЛЕЯ  ЗІРОК

Світової молодіжної мистецької конкурсної  платформи «ГАРМОНІЯ»
ALLEY OF STARS WYACP «HARMONY»
29 ЛИСТОПАДА 2020 року за результатами проведення Першої віртуальної Міжнародної виставки молодіжного мистецтва «СВІТ ГАРМОНІЇ» становили ЗІРКУ № 1 на честь ВАЛЕРІЇ АНДРІЙЧЕНКО, 15 років, м. Тбілісі, Грузія – за створення документального фільму «Леся Українка: «Я буду вічно жити!» (До 150-річчя з дня народження поетеси)».
19 ГРУДНЯ 2021 року за результатами проведення Другої віртуальної Міжнародної виставки молодіжного мистецтва «СВІТ ГАРМОНІЇ» становили ЗІРКУ № 2 на честь ФЕДОРА СТАДНИКА,
18 років, м. Харків, Україна, вихованця Харківської спеціальної школа № 5 Харківської обласної ради – за створення фільму «Мій другий дім».
12 ГРУДНЯ 2021 року
15.40 год.
ОСВІТНЯ ПРОГРАМА
ЗНАКОВА ПОДІЯ 2022 РОКУ
160-річчя з дня народження українського
художника-живописця МИКОЛИ ПИМОНЕНКА.
Він впустив красу України у світ
ПАРТНЕРИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОГРАМИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ДЕКОРАТИВНОГО МИСТЕЦТВА
НАЦІОНАЛЬНИЙ ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ УКРАЇНИ

Ім’я українського художника-живописця Миколи Пимоненко (1862 – 1912) не надто відоме широкому загалу і це попри те, що його картини можна побачити у найвідоміших музеях світу, в тому числі й у Луврі. Скромний український геній, учитель самої Лесі Українки, народився в передмісті Києва, але майже все своє життя і творчість присвятив український столиці.

21 березня (за новим стилем — 9 березня) 1862 року народився майбутній художник Микола Пимоненко. Хлопчик з’явився на світ у непростій родині: його батько мав невеличку іконописну майстерню. З дитинства він залучав сина до малювання та навіть брав з собою у відрядження.

Ці поїздки здебільшого зводилися до того, що в якомусь селі, поблизу столиці, необхідно було розписати церкву або виготовити дерев’яний вівтар. Можливо саме численні поїздки з батьком по українських селах і справили на Пимоненка таке сильне враження, що в майбутньому художник неодноразово повертатиметься до етнічних мотивів. Зрештою Миколу Пимоненка навіть почали називати «співцем українського села».

Пимоненко_картины

Казимир Малевич, автор «Чорного квадрата», побачивши картини Миколи Пимоненка на виставці в Парижі, сказав: «Все, їду до Києва. Познайомлюся з Пимоненком. Це диво! Стільки мольбертів, на кожному — життя України».

Учасник низки міжнародних виставок у Берліні, Парижі, Лондоні та Мюнхені, Микола Пимоненко у 1909 році удостоюється золотої медалі Салона де Парі Товариства французьких художників. Відвідувачів виставки та колег вразила картина «Гопак». Українка у танці символізувала нескореність України. Полотно одразу ж придбав Лувр.

МИКОЛА ПИМОНЕНКО – ГОРДІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ.

Але не варто їхати в Париж аби побачити роботи Миколи Пимоненко, достатньо й української столиці. При чому у Києві насолодитися роботою майстра можна абсолютно безкоштовно. Варто лише завітати до Володимирського собору. У 1897 році Пимоненко брав участь у розписуванні храму, його авторству належать образ Святого Миколая та Святої Олександри. Значна колекція робіт художника міститься в Національному художньому музеї України.

Гордість нації — Микола Пимоненко
Микола Пимоненко. Біографія. Історія України!
«Таємниці мистецтва» (Микола Пимоненко)
Мистецтво як радість життя. Микола Пимоненко.
Микола Пимоненко – співець українського села
Микола Мурашко: До мистецтва миттю втрачає інтерес той, хто перестає вдосконалюватися
Олександр Мурашко I Ніч у музеї.
«БІЛОКУР» – це культурно-мистецький проєкт до

120-річчя української художниці Катерини Білокур від Національного музею українського народного декоративного мистецтва. Його мета – популяризація творчого доробку мисткині. Особливу увагу в проєкті приділили книзі «БІЛОКУР. BILOKUR» та аудіовізуальному гіду експозицією музею.

ГРА ДОЛІ. Життя в обіймах квітів

Леонід Грабовський. ПАМ’ЯТІ КАТЕРИНИ БІЛОКУР. Concerto misterioso

НАТХНЕННІ БІЛОКУР. Олександр Білозуб

НАТХНЕННІ БІЛОКУР. Ольга Сумська

 

НАТХНЕННІ БІЛОКУР. Борис Лобода

 

НАТХНЕННІ БІЛОКУР. Олеся Авраменко

 

13 ГРУДНЯ 2021 року

15.00 год.

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

НЕ ВИХОДЯЧИ ІЗ ВЛАСНОЇ КІМНАТИ ВИ ПОБУВАЄТЕ НА ВИСТАВКАХ У МУЗЕЯХ ЛОНДОНА

Virtual tours of the National Gallery

Віртуальні екскурсії Національною галереєю

Наші три віртуальні екскурсії дозволять вам зайти в Галерею та оглянути одну з найбільших колекцій картин, не виходячи з дому. Насолоджуйтесь Галереєю у віртуальній реальності за допомогою комп’ютера, телефону або гарнітури VR. Пориньте в шедеври Відродження з Північної Італії, Нідерландів та Німеччини, включаючи твори Тиціана, Веронезе та Гольбейна.

Victoria and Albert Museum

Музей Вікторії та Альберта

Перегляньте колекції у Музеї Вікторії та Альберта від старовинної китайської кераміки до вечірніх суконь Alexander McQueen, здійсніть неймовірну подорож через 5000 років людської творчості за допомогою цих онлайн-колекцій.

Колекція з Музею Вікторії та Альберта

Значна колекція капелюхів V&A – це вражаючий та захоплюючий запис змін в головних уборах за останні 17 століть. Безліч форм, стилів, матеріалів та розмірів, від практичних до вигадливих та масових, виготовлених на замовлення, підкреслюють, що для кожного випадку є шапка.

Колекція з Музею Вікторії та Альберта

Fashion in Motion – це серія модних подій у прямому ефірі, представлених у V&A. Представляючи деяких найбільших дизайнерів сучасності, Fashion in Motion представляє подіумний досвід ширшій аудиторії, моделюючи його на прекрасному тлі Музею.

Колекція з Музею Вікторії та Альберта

Подивіться, як сучасна ілюстраторка Крістіана С. Вільямс створила унікальну країну чудес для Музею V&A

14 ГРУДНЯ 2021 року

15.00 год.

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

НЕ ВИХОДЯЧИ ІЗ ВЛАСНОЇ КІМНАТИ

ВИ ПОБУВАЄТЕ НА ВИСТАВКАХ

У МУЗЕЯХ КИЄВА

НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ДЕКОРАТИВНОГО МИСТЕЦТВА. ВИСТАВКА КЕРАМІКИ.
Цю унікальну ОНЛАЙН ЕКСКУРСІЮ ВИСТАВКОЮ КЕРАМІКИ у музеї ПРЕЗЕНТУЄ СЬОГОДНІ для учасників і гостей НАШОЇ МІЖНАРОДНОЇ виставки «СВІТ ГАРМОНІЇ» колектив музею. ЕКСКУРСІЮ ПРОВОДИТЬ ІРИНА БЕКЕТОВА – завідувачка відділу науково-фондової роботи музею.
КОСІВСЬКА КЕРАМІКА ПОТРАПИЛА

до репрезентативного списку ЮНЕСКО.

Сюжет: Дмитро Стаховський

ВИСТАВКА.

ЗООМОРФНА ПЛАСТИКА У СУЧАСНІЙ КЕРАМІЦІ

19 ГРУДНЯ 2021 року

14.00 год.

ВИСТУПИ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ

ОБМІН ДОСВІДОМ РОБОТИ

19 ГРУДНЯ 2021 року
15.00 год
ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ТА ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ
Закрити меню