Гармонія
POST-1_4_333
ВІТАЄМО ВАС НА СВІТОВІЙ МОЛОДІЖНІЙ МИСТЕЦЬКІЙ КОНКУРСНІЙ ПЛАТФОРМІ «ГАРМОНІЯ» – WORLD YOUTH ART COMPETITION PLATFORM «HARMONY» (WYACP «HARMONY», яка створена у 2020 році Міжнародною громадською організацією «МІЖНАРОДНА ОСВІТНО-КУЛЬТУРНА АСОЦІАЦІЯ» у партнерстві з представництвом Асоціації у Великобританії – UK Вranch International Educational Cultural Company (UK Вranch IECC), Британським благодійним фондом Sincere Education and Cultural Development (SECD) та Благодійним фондом «Міжнародна педагогічна школа» – Charitable Foundation «International Education School».

НАША МІСІЯ полягає у ВИЯВЛЕННІ та ПІДТРИМЦІ молодих МИТЦІВ на регіональному та національному рівнях, їх промоції і заохоченні до освіти та життя у мистецтві, а також спрямування КУЛЬТУРИ та КРЕАТИВНОСТІ для ПОРОЗУМІННЯ і РОЗВИТКУ у світі.

POST-2_1_555655
Талановиті діти України та їх педагоги мистецької освіти 5-11 травня 2024 року взяли участь у Величальному конкурсному дійстві «ВЕЛИКОДНІ ДЗВОНИ ПЕРЕМОГИ», яке проводилося у рамках Міжнародної конкурсної мистецько-освітньої програми «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА В ОБІЙМАХ СВІТУ» на нашій МОЛОДІЖНІЙ МИСТЕЦЬКІЙ КОНКУРСНІЙ ПЛАТФОРМІ «ГАРМОНІЯ».

Цю багатожанрову Міжнародну конкурсну мистецько-освітню програму «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА В ОБІЙМАХ СВІТУ» створено восени 2022 року в умовах воєнного стану в Україні з метою сприяння практичному продовженню мистецької освіти талановитих дітей та молоді і здійснення їх психологічної реабілітації засобами мистецтва.

Величальне конкурсне дійство «ВЕЛИКОДНІ ДЗВОНИ ПЕРЕМОГИ» у рамках цієї багатожанрової мистецької програми проведене Міжнародною громадською організацією «Міжнародна освітньо-культурна Асоціація» у партнерстві з Благодійним фондом «Міжнародна педагогічна школа» та Виконавчою дирекцією Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!», персональний склад якої затверджений Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України і Міністерством соціальної політики України.

На виконання Резолюції Всеукраїнського освітньо-мистецького діалогу щодо обговорення питань духовного розвитку і національно-патріотичного виховання дітей засобами мистецтва в умовах реалізації концепції Нової української школи, який відбувся в Міністерстві освіти і науки України 31.01.2022 року, дистанційна мистецько-освітня програма передбачає проведення обміну досвідом роботи педагогів мистецької освіти, керівників творчих колективів, хореографів-постановників. А також відбувся конкурс серед хореографів-постановників на кращу хореографічну постановку, створену у час війни, яка відповідає темі цього конкурсного дійства «ВЕЛИКОДНІ ДЗВОНИ ПЕРЕМОГИ».

ПЕРЕМОЖНИЦЕЮ КОНКУРСУ стала хореографічна композиція «МАВКА. ЛІСОВА ПІСНЯ» у виконанні Народного художнього колективу ансамблю сучасного танцю «МІРАЖ» Палацу учнівської молоді м. Луцьк, художня керівниця і постановниця – Оксана ЯНЮК, відмінниця освіти України.

Величальне конкурсне дійство «ВЕЛИКОДНІ ДЗВОНИ ПЕРЕМОГИ» – це третя програма у рамках Міжнародної конкурсної мистецько-освітньої програми «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА В ОБІЙМАХ СВІТУ» для талановитих дітей і молоді, яка відбулася 5-11 ТРАВНЯ 2024 року на нашій Молодіжній мистецькій конкурсній платформі WYACP «HARMONY» у номінаціях:

  • ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
  • ХОРЕОГРАФІЧНЕ МИСТЕЦТВО
  • ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
  • ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
  • ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО

У ході Величального конкурсного дійства «ВЕЛИКОДНІ ДЗВОНИ ПЕРЕМОГИ» відбулося багато прем’єр. І серед них є особлива… з історією… Учасники Зразкового театру народної пісні «Златиця» із Покровська Донецької області багато років поспіль беруть часть у мистецьких програмах Міжнародної освітньо-культурної Асоціації.

У лютому 2024 року за ініціативи Міжнародної освітньо-культурної Асоціації у рамках нашої міжнародної благодійної програми «ДІТИ І МИСТЕЦТВО ДЛЯ УКРАЇНИ» колектив отримав 20 комплектів концертних костюмів, виготовлених українськими виробниками. Знайомтесь – новий кліп у нових концертних костюмах!
ПРЕМ’ЄРА ПІСНІ – «МОЇ ПРЕДКИ», сл. Оксани Забужко, муз. Сестри Тельнюк, виконує Зразковий театр народної пісні «ЗЛАТИЦЯ», м. Покровськ Донецької області, керівниця – Ольга ОВСІЄНКО

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ КОНКУРСУ відбулося. Дивіться протокол журі. Усі учасники сьогодні отрумують Сертифікати.

У ході проведення конкурсної мистецько-освітньої програми була організована 10-годинна ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ДЛЯ КЕРІВНИКІВ творчих колективів-учасників конкурсної програми із залученням їх до участі в обміні досвідом роботи у ході Міжнародної науково-практичної конференції «Початкова мистецька освіта – складова формування національної культури особистості засобами мистецтва».

ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ВЕЛИЧАЛЬНОЇ КОНКУРСНОЇ МИСТЕЦЬКО-ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКОДНІ ДЗВОНИ ПЕРЕМОГИ»

05 травня 2024 року
19.00 год. ВІДКРИТТЯ ПРОГРАМИ
ВЕЛИЧАЛЬНЕ МИСТЕЦЬКЕ ДІЙСТВО
«ВЕЛИКОДНІ ДЗВОНИ ПЕРЕМОГИ»
ВЕЛИЧАЛЬНЕ КОНКУРСНЕ ДІЙСТВО
«ВЕЛИКОДНІ ДЗВОНИ ПЕРЕМОГИ»
за участі молодих митців України
ЕКСПОЗИЦІЯ ВИСТАВКИ КАРТИН
«ВЕЛИКОДНІ ДЗВОНИ ПЕРЕМОГИ»
ЕКСПОЗИЦІЯ ФОТО ПРО СТВОРЕННЯ
ВЕЛИКОДНЬОГО КОШИКА ДЛЯ ЗСУ
ОГЛЯД ЕКСПОЗИЦІЇ
ВИСТАВКИ «СВІТ ГАРМОНІЇ»

ГЛЯДАЦЬКЕ ГОЛОСУВАННЯ КОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ МИСТЕЦЬКОГО МАРАФОНУ

Бюлетень для голосування

ГОЛОСУЮЧИ ЗА УЧАСНИКІВ МИСТЕЦЬКОЇ ПРОГРАМИ, ВНЕСІТЬ БАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК ДЛЯ ПІДТРИМКИ ТАЛАНОВИТИХ ДІТЕЙ ІЗ НАЙБІЛЬШ ВРАЗЛИВИХ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ ЇХ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ У ПЕРІОД ВІЙНИ ТУТ.
6 травня 2024 року
з 17.00 год.
ОСВІТНЯ ПРОГРАМА
ПАРТНЕРИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОГРАМИ
УКРАЇНСЬКЕ РАДІО
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЗАПОВІДНИК «СОФІЯ КИЇВСЬКА»
НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ДЕКОРАТИВНОГО МИСТЕЦТВА
НАЦІОНАЛЬНИЙ ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ УКРАЇНИ
Музей «Писанка» Знайомство з експозицією музею.
Найдавніші гаївки Західного Поділля.
Гаївки Прикарпаття
Гаївки Тернопільщини
Гуцульські гаївки. Світлий Понеділок. Христос Воскрес!
Майстер-клас гаївок
Пасхальні Великодні пісні
Веснянки, гаївки, заклички.
БАТЬКИ-ЗАСНОВНИКИ
Проєкт УКРАЇНСЬКОГО РАДІО про батьків-засновників, які сформулювали ідею України та обґрунтували її державність.

Автори проєкту — Наталія Соколенко та Сергій Стуканов. Разом з істориками вони досліджують понад десять століть нашої історії починаючи з часів Русі, говорять про мислителів та інтелектуалів, які в різні епохи виступали за ідею автономії та самостійної України. Тарас Шевченко, Леся Українка, Микола Міхновський, Михайло Грушевський, Петро Могила – всі вони формували ідею незалежності України.
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЗАПОВІДНИК «СОФІЯ КИЇВСЬКА»
СОФІЯ Київська: МОЗАЇКИ та ФРЕСКИ. СОФІЙСЬКИЙ СОБОР у Києві. 3D ВІДЕОЛЕКЦІЯ. Побач на ВЛАСНІ ОЧІ! СОФІЇВСЬКИЙ СОБОР – заснований 1011 року князем Володимиром Великим та збудований 1018 року київським князем Ярославом. Названий на честь Софії. Мав статус кафедрального собору. З перервами був резиденцією київських митрополитів. До XIII століття використовувався як головна церква Русі, місце поховання великих князів київських. При соборі велося літописання, була створена перша бібліотека. Занепав у XIV столітті. Відновлений стараннями митрополита Петра Могили і гетьмана Івана Мазепи. Одна з небагатьох уцілілих споруд часів Русі. Об’єкт Світової спадщини ЮНЕСКО (1990).
СОФІЯ Київська: екскурсІя
ЦІКАВІ ФАКТИ. Собор Софія
ЩО ОЗНАЧАЄ УКРАЇНА ТА КОЛИ З‘ЯВИЛАСЬ ЦЯ НАЗВА. Пояснення українського історика
ХТО ТА ЯК ЗМІНЮВАВ ІСТОРІЮ УКРАЇНИ? Пояснення українського історика.
Пимоненко_картины

Казимир Малевич, автор «Чорного квадрата», побачивши картини Миколи Пимоненка на виставці в Парижі, сказав: «Все, їду до Києва. Познайомлюся з Пимоненком. Це диво! Стільки мольбертів, на кожному — життя України».

Учасник низки міжнародних виставок у Берліні, Парижі, Лондоні та Мюнхені, Микола Пимоненко у 1909 році удостоюється золотої медалі Салона де Парі Товариства французьких художників. Відвідувачів виставки та колег вразила картина «Гопак». Українка у танці символізувала нескореність України. Полотно одразу ж придбав Лувр.

МИКОЛА ПИМОНЕНКО – ГОРДІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ.

Але не варто їхати в Париж аби побачити роботи Миколи Пимоненко, достатньо й української столиці. При чому у Києві насолодитися роботою майстра можна абсолютно безкоштовно. Варто лише завітати до Володимирського собору. У 1897 році Пимоненко брав участь у розписуванні храму, його авторству належать образ Святого Миколая та Святої Олександри. Значна колекція робіт художника міститься в Національному художньому музеї України.

Гордість нації — Микола Пимоненко
Микола Пимоненко. Біографія. Історія України!
«Таємниці мистецтва» (Микола Пимоненко)
Мистецтво як радість життя. Микола Пимоненко.
Микола Мурашко: До мистецтва миттю втрачає інтерес той, хто перестає вдосконалюватися
Олександр Мурашко I Ніч у музеї.
«БІЛОКУР» – це культурно-мистецький проєкт до

120-річчя української художниці Катерини Білокур від Національного музею українського народного декоративного мистецтва. Його мета – популяризація творчого доробку мисткині. Особливу увагу в проєкті приділили книзі «БІЛОКУР. BILOKUR» та аудіовізуальному гіду експозицією музею.

ГРА ДОЛІ. Життя в обіймах квітів

Леонід Грабовський. ПАМ’ЯТІ КАТЕРИНИ БІЛОКУР. Concerto misterioso

НАТХНЕННІ БІЛОКУР. Олександр Білозуб

НАТХНЕННІ БІЛОКУР. Ольга Сумська

 

НАТХНЕННІ БІЛОКУР. Борис Лобода

 

НАТХНЕННІ БІЛОКУР. Олеся Авраменко

 

7 травня 2024 року
15.00 год.
ОСВІТНЯ ПРОГРАМА
НЕ ВИХОДЯЧИ ІЗ ВЛАСНОЇ КІМНАТИ ВИ ПОБУВАЄТЕ НА ВИСТАВКАХ У МУЗЕЯХ ЛОНДОНА

Virtual tours of the National Gallery

Віртуальні екскурсії Національною галереєю

Наші три віртуальні екскурсії дозволять вам зайти в Галерею та оглянути одну з найбільших колекцій картин, не виходячи з дому. Насолоджуйтесь Галереєю у віртуальній реальності за допомогою комп’ютера, телефону або гарнітури VR. Пориньте в шедеври Відродження з Північної Італії, Нідерландів та Німеччини, включаючи твори Тиціана, Веронезе та Гольбейна.

Victoria and Albert Museum

Музей Вікторії та Альберта

Перегляньте колекції у Музеї Вікторії та Альберта від старовинної китайської кераміки до вечірніх суконь Alexander McQueen, здійсніть неймовірну подорож через 5000 років людської творчості за допомогою цих онлайн-колекцій.

Колекція з Музею Вікторії та Альберта

Значна колекція капелюхів V&A – це вражаючий та захоплюючий запис змін в головних уборах за останні 17 століть. Безліч форм, стилів, матеріалів та розмірів, від практичних до вигадливих та масових, виготовлених на замовлення, підкреслюють, що для кожного випадку є шапка.

Колекція з Музею Вікторії та Альберта

Fashion in Motion – це серія модних подій у прямому ефірі, представлених у V&A. Представляючи деяких найбільших дизайнерів сучасності, Fashion in Motion представляє подіумний досвід ширшій аудиторії, моделюючи його на прекрасному тлі Музею.

Колекція з Музею Вікторії та Альберта

Подивіться, як сучасна ілюстраторка Крістіана С. Вільямс створила унікальну країну чудес для Музею V&A
10 травня 2024 року
15.00 год.
ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

НЕ ВИХОДЯЧИ ІЗ ВЛАСНОЇ КІМНАТИ

ВИ ПОБУВАЄТЕ НА ВИСТАВКАХ

У МУЗЕЯХ КИЄВА

НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ДЕКОРАТИВНОГО МИСТЕЦТВА. ВИСТАВКА КЕРАМІКИ.
Цю унікальну ОНЛАЙН ЕКСКУРСІЮ ВИСТАВКОЮ КЕРАМІКИ у музеї ПРЕЗЕНТУЄ СЬОГОДНІ для учасників і гостей НАШОЇ МІЖНАРОДНОЇ виставки «СВІТ ГАРМОНІЇ» колектив музею. ЕКСКУРСІЮ ПРОВОДИТЬ ІРИНА БЕКЕТОВА – завідувачка відділу науково-фондової роботи музею.
КОСІВСЬКА КЕРАМІКА ПОТРАПИЛА

до репрезентативного списку ЮНЕСКО.

Сюжет: Дмитро Стаховський

ВИСТАВКА.

ЗООМОРФНА ПЛАСТИКА У СУЧАСНІЙ КЕРАМІЦІ

11 травня 2024 року
14.00 год.
ВИСТУПИ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ
ОБМІН ДОСВІДОМ РОБОТИ
experience
11 травня 2024 року
о 15.00 год
ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ
ТА ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ
МИСТЕЦЬКОГО МАРАФОНУ
rezults
Закрити меню