EDUCATIONPROGRAMSTOP

Міжнародна освітньо-культурна Асоціація – організація, яка змінює життя людей, створюючи освітній шлюз для амбітних професіоналів та талановитої молоді, які стикаються з викликами, але можуть, або ризикують, залишитися у процесі навчання.

Саме тому особливу увагу Міжнародна освітньо-культурна Асоціація приділяє реалізації ОСВІТНІХ ПРОГРАМ, ПРОФЕСІЙНИХ МІЖНАРОДНИХ СЕМІНАРІВ-ТРЕНІНГІВ, МАЙСТЕР-КЛАСІВ ТА СТАЖУВАНЬ. Їх концепція побудована на цивілізованому входженні у культурно-освітній та науковий простір інших країн, а також міжнародних обмінах на професійному рівні.

На цих засадах побудована і програма проведення циклу професійних Міжнародних семінарів для журналістів у США, Канаді, Великобританії.

Партнерами у реалізації цих освітніх програм стали Інститути журналістики та Спілки журналістів у країнах проведення міжнародних семінарів, провідні видання та медіа корпорації. Серед них – London Metropolitan University, Британська телерадіомовна корпорація BBC, британські видання «The Guardian», Link Human, Канадська телерадіомовна корпорація CBC (Canadian Broadcasting Corporation), MEEST MEDIA CORPORATION, одна з найбільших газет у Торонто «Toronto Star», Національний Прес-Клуб (The National Press Club) та Центр засобів масової інформації (Media Management Center  Northwestern University) у США,  американські  газети «Daily Herald», «THE WASHINGTON Post» та інші.

2008 рік – Освітня програма для українських журналістів у КАНАДІ.  У програмі взяли участь 14 представників провідних ЗМІ України

Упродовж останніх років спостерігається тенденція зростання кількості українських студентів, що  беруть участь у професійних освітніх програмах Міжнародної освітньо-культурної Асоціації. У 2013 році на прохання Інституту журналістики Київського Національного університету імені Тараса Шевченка започатковані освітні програми британського медійного стажування у Лондоні. За сприяння Асоціації у ході проведення програми першого освітнього семінару-тренінгу «Новітні технології розвитку журналістики. Форми та методи роботи засобів комунікації у вирішенні соціальних питань Великобританії» підписано УГОДУ про співпрацю Лондонським університетом Метрополітен (London Metropolitan University) та Інститутом журналістики Київського Національного університету імені Тараса Шевченка.

Здійснено ряд освітніх програм з питань архітектури, будівництва та дизайну за участю Американського Інституту Архітектури, програм для пластичних хірургів за участю Міжнародної асоціації пластичних хірургів.  Основною метою  цих програм було налагодження професійних контактів з представниками міжнародних асоціацій, що діють у США та інших країнах світу, а також обмін досвідом їх сучасної професійної діяльності.

У серпні 2015 року Представництвом Міжнародної освітньо-культурної Асоціації у Великобританії (UK Branch International Educational Cultural Company) у партнерстві із Посольством України у Лондоні проведено Міжнародний освітній семінар «Місія  України у сучасному світі. Мистецька складова».

У липні 2018 року МІЖНАРОДНА ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНА  АСОЦІАЦІЯ спільно з УКРТЕЛЕРАДІОПРЕСІНСТИТУТОМ та УДЦ «МОЛОДА ГВАРДІЯ» за підтримки ДЕРЖТЕЛЕРАДІО України започаткувала проведення багаторічної освітньої програми ШКОЛИ МЕДІЙНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ГРАМОТНОСТІ «ГАРМОНІЯ». Медіа школа стала особливою родзинкою проведення програми Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!». Її слухачами стали учасники конкурсу-фестивалю та переможці Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ про проведення освітньої програми Школи медійної та інформаційної грамотності «Гармонія» можна тут із відеоматеріалів та ФОТОГАЛЕРЕЇ ПОДІЙ

У 2019 році Міжнародна освітньо-культурна Асоціація започаткувала проведення циклу мистецьких освітніх програм і МАЙСТЕР-КЛАСІВ для викладачів вокалу навчальних закладів та керівників митецьких колективів України. Перша програма відбулася 18 березня 2019 року у Полтавському музичному училищі імені М. В. Лисенка. Дізнайтеся більше: https://central-ua.tv/news/35940

18-19 ЛЮТОГО 2020 року у рамках програми КУЛЬТУРНО-ГУМАНІТАРНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА між Україною та Грузією Міжнародна освітньо-культурна Асоціація за підтримки ПОСОЛЬСТВА України у ГРУЗІЇ спільно з Національною музичною академією України імені П. І. Чайковського та Інститутом мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка провела МАЙСТЕР-КЛАСИ ПРОФЕСОРА ТЕЙМУРАЗА ГУГУШВІЛІ, завідувача кафедри академічного співу ТБІЛІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ КОНСЕРВАТОРІЇ імені Вано Сараджішвілі, народного артиста Грузії, лауреата Державної премії Грузії, почесного професора асоційованого центру ЮНЕСКО. Проведення ЦЬОГО заходу було ІНІЦІЙОВАНЕ на зустрічі у  Посольстві України у Грузії 21.10.2019 учасником мистецької програми та співзасновником Міжнародної освітньо-культурної Асоціації Олегом МАРЦИНКІВСЬКИМ, народним артистом України, професором кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

ТЕЙМУРАЗ ГУГУШВІЛІ один із найвідоміших оперних співаків сучасності. Він належить до плеяди майстрів, які значно збагатили національну та світову вокальну школу. За час успішної мистецької кар’єри у театрі Теймураз Гугушвілі ВИКОНАВ понад 30 ТЕНОРОВИХ ПАРТІЙ КЛАСИЧНОГО ОПЕРНОГО РЕПЕРТУАРУ.

Надзвичайно тепла, творча і професійна атмосфера панувала у переповнених концертних залах. Учасники програми майстер-класів отримали МУДРІ ПОРАДИ від АРТИСТА І ПЕДАГОГА Теймураза Гугушвілі щодо інтерпретації творів та особливостей формування звуку. МАЕСТРО поділився цікавими історіями зі свого творчого життя та ЗРОБИВ ТВОРЧИЙ ДАРУНОК. Він виконав два твори: арію Каніо із опери Р. Леонкавалло «ПАЯЦИ» та арію Каварадоссі  із 1-ої дії опери Дж. Пуччіні «ТОСКА». Особисте знайомство зі славетним СПІВАКОМ зворушило всіх присутніх.

У Теймураза Гугушвілі відбулися хвилюючі ЗУСТРІЧІ і СПОГАДИ про спільну працю у різних місцях планети з українськими МАЙСТРАМИ ОПЕРНОЇ СЦЕНИ, народними артистами України Олександром ВОСТРЯКОВИМ, Марією СТЕФ’ЮК, Лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка Анжеліною ШВАЧКОЮ та прекрасним диригентом Віктором ПЛОСКІНОЮ. Відбулася ТВОРЧА ЗУСТРІЧ із слухачами УКРАЇНСЬКОГО РАДІО

Зустрічі з відомим на весь світ грузинським тенором справили неабияке враження. Професор ТЕЙМУРАЗ ГУГУШВІЛІ ОТРИМАВ Пам’ятну МЕДАЛЬ до 105-річчя Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського із рук ректора Максима Тимошенка. Можете ДІЗНАТИСЯ ТУТ

Про програму перебування ТЕЙМУРАЗ ГУГУШВІЛІ в  Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка можете ДІЗНАТИСЯ ТУТ

Учасники програми МАЙСТЕР-КЛАСІВ професора ТЕЙМУРАЗА ГУГУШВІЛІ отримали СЕРТИФІКАТИ з АВТОГРАФОМ ЗОЛОТОГО ТЕНОРА ГРУЗІЇ та пам’ятатимуть ГОЛОС, який ПОЛОНИТЬ СВОЄЮ ЯСКРАВІСТЮ, МІЦЦЮ і КРАСОЮ ТЕМБРУ.

Сучасне суспільство передбачає розвиток інтеграційних процесів у різних галузях людського знання. Нагромаджений досвід співпраці Міжнародної освітньо-культурної Асоціації з міжнародними університетами, науковими школами, професійними об’єднаннями та  корпораціями у ході підготовки та проведення освітніх програм дає підстави вважати, що їх коефіцієнт корисної дії надзвичайно високий, оскільки ми відкриваємо нові аспекти інформації як для професіоналів, так і для початківців. За допомогою наших адаптаційних технологій вони значно активніше входять у міжнародні стандарти професійної діяльності.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ для отримання детальної інформації щодо участі у наших ОСВІТНІХ ПРОГРАМАХ:


Закрити меню