БЛАГОДІЙНА ПРОГРАМА «ДІТИ ТА МИСТЕЦТВО ДЛЯ УКРАЇНИ» проводиться Британським благодійним фондом Sincere Education and Cultural Development (SECD) у партнерстві з Міжнародною освітньою культурною Асоціацією та Благодійним фондом «Міжнародна педагогічна школа», засновником якого є Асоціація, за підтримки працівників Європейського Банку Реконструкції та Розвитку у рамках програми Community Initiative з липня 2022 року.

Головний вектор дії організаторів благодійної програма «ДІТИ ТА МИСТЕЦТВО ДЛЯ УКРАЇНИ» спрямований на підтримку талановитих дітей і молоді України, продовження їх мистецької освіти у період війни та оперативне задоволення гуманітарних потреб вихованців мистецьких та освітніх закладів України, в тому числі із тимчасово окупованих територій.

Залучення грошових коштів для наповнення бюджету благодійної програма «ДІТИ ТА МИСТЕЦТВО ДЛЯ УКРАЇНИ» та інших ресурсів (людських, матеріальних, інформаційних тощо), здійснюється у ході підготовки і проведення фандрейзингових заходів – благодійних мистецьких виставок, аукціонів, презентацій, майстер класів та інше. Завдяки щедрої фінансової підтримки з боку програми Community Initiative Європейського Банку Реконструкції та Розвитку бюджет благодійної програми буде потроєний (1:2)!

СОНЯХИ МИРУ стали першим СОНЯШНИКОВИМ АМБАСАДОРОМ благодійної програми «ДІТИ ТА МИСТЕЦТВО ДЛЯ УКРАЇНИ», спрямованої на підтримку дітей України.

Мистецька арт інсталяція із КВІТІВ СОНЦЯ створена за ініціативи австралійської художниці Джанно Макклафлін як ВЕЛИКИЙ ОБЕРІГ ДІТЕЙ УКРАЇНИ і є символом збереження МИРУ у СВіТІ. ПАННО складається із 10000 сонячних частинок, наповнених енергією сердець добрих людей 16 країн світу із різних континентів! Ці чудові СОНЯХИ МИРУ вже експонувалося в Австралії, Великобританії. Робота продовжується. Дивіться більше ТУТ

KIDS AND ART
Події, які відбуваються за участі СОНЯШНИКОВИХ АМБАСАДОРІВ, збирають небайдужих людей, які підтримують Україну і направляють благодійні внески для вирішення гуманітарних проблем українських дітей, у яких російський агресор вкрав дитинство і направив свої ворожі ракети на їх майбутнє. Тисячі шкіл і мистецьких закладів постраждали від бомбардувань та обстрілів. Сотні закладів зруйновано вщент. Для сотень тисяч дітей освіта під загрозою і вони потребують підтримки. Різко зросла кількістю дітей, які втратили своїх батьків і втратили своє житло. З моменту російського вторгнення в Україну понад 8 мільйонів людей вимушено покинули свої домівки і половина з них – діти. Сотні дітей поранені та стали інвалідами. ПІДТРИМАЄМО ДІТЕЙ УКРАЇНИ РАЗОМ!
ЗРОБІТЬ СВІЙ ОСОБИСТИЙ ВНЕСОК для підтримки талановитих ДІТЕЙ УКРАЇНИ тут на сайті, на рахунок благодійної програми «ДІТИ ТА МИСТЕЦТВО ДЛЯ УКРАЇНИ», яку проводить SECD Charity Fund за підтримки Європейського Банку Реконструкції і Розвитку. Q-код рахунку внизу.
За участі СОНЯШНИКОВИХ АМБАСАДОРІВ у центрі Лондона в приміщенні Українського Дому 25 вересня 2022 року відкрилася благодійна Виставка «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА» фандрейзингової програми «ДІТИ ТА МИСТЕЦТВО ДЛЯ УКРАЇНИ». Меценатами цієї експозиції картин талановитих дітей із різних регіонів України стали щедрі представники української громади Лондона, які у цей день поповнили бюджет благодійної програми на суму £890,00! У ході проведення Виставки за участі Соняшникового Амбасадора благодійної програми відбувся майстер клас для маленьких українців Британії. Вони поповнили своїми роботами Арт інсталяцію «СОНЯХИ МИРУ». Це їх особистий внесок у підтримку дітей України.
POST-2_1_555655
20-27 листопада 2022 року на МОЛОДІЖНІЙ МИСТЕЦЬКІЙ КОНКУРСНІЙ ПЛАТФОРМІ «ГАРМОНІЯ» – WYACP «HARMONY» у надзвичайно складних умовах сирен, масштабних ракетних обстрілів і темряви успішно відбулася нова дистанційна багатожанрова Міжнародна конкурсна мистецько-освітня програма «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА В ОБІЙМАХ СВІТУ».Програма створена у 2022 році Міжнародною освітньо-культурною Асоціацією у партнерстві з Британським благодійним фондом Sincere Education and Cultural Development (SECD) за підтримки благодійної програми «ДІТИ ТА МИСТЕЦТВО ДЛЯ УКРАЇНИ» з метою сприяння практичному продовженню мистецької освіти талановитих дітей та молоді і здійснення їх психологічної реабілітації засобами мистецтва в умовах воєнного стану в Україні.

Про Положення та події проведення багатожанрової Міжнародної конкурсної мистецько-освітньої програми на МОЛОДІЖНІЙ МИСТЕЦЬКІЙ КОНКУРСНІЙ ПЛАТФОРМІ «ГАРМОНІЯ» – WYACP «HARMONY» можете більше дізнатися ТУТ

Учасниками багатожанрової мистецько-освітньої програми стали 10 хореографічних та 14 вокальних колективів України, солісти, вихованці студій образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, відео студій, театрів мод та студій дизайну. Керівники творчих колективів взяли участь у 10-годинній освітній програмі для педагогів початкової мистецької освіти та обміні досвідом роботи «Початкова мистецька освіта – складова формування національної культури особистості засобами мистецтва». Про обмін досвідом роботи можна більше дізнатися ТУТ
Кульмінацією багатожанрової програми став Мистецький Марафон «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА В ОБІЙМАХ СВІТУ», проведений у підтвердження незламності українського народу за участі молодих талантів із різних регіонів України. Конкурсна програма Марафону проведена Міжнародною освітньо-культурною Асоціацією у партнерстві з Виконавчою дирекцією Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!», персональний склад якої затверджений Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України і Міністерством соціальної політики України.
У ході програми мистецького Марафону відбулася прем’єра пісні «МОЯ НЕСКОРЕНА РУСЬ-УКРАЇНА», сл. Олексія Кононенка, муз. Олега Марцинківського, у виконанні Народного художнього колективу України вокальної студії «Карамель» Черкаської гімназії №31, керівник – Світлана Сємілєткіна. Пісня внесена до ПІСЕННОЇ ФОНОТЕКИ Нової української школи для подальшого вивчення у навчальній програмі мистецької освіти. За особливі успіхи розвитку мистецької освіти у період війни учасники колективу вокальної студії «КАРАМЕЛЬ» отримали гуманітарні відзнаки Міжнародної благодійного програми «KIDS and ART for UKRAINE».

Серед робіт учасників багатожанрової Міжнародної конкурсної мистецької програми «Моя нескорена Україна в обіймах світу», були картини, написані для участі у конкурсі «КАРТИНА ВДЯЧНОСТІ СМІЛИВОМУ ДРУГУ УКРАЇНИ» для подальшої передачі їх у дарунок. Імена сміливих ДРУЗІВ автори картинн обрали на АЛЕЇ СМІЛИВОСТІ, яку відкрив Президент Володимир Зеленський 23 серпня 2022 року на площі Конституції у Києві.

Переможці конкурсу
«КАРТИНА ВДЯЧНОСТІ СМІЛИВОМУ ДРУГУ УКРАЇНИ»

Картина «КРАЩОМУ ДРУГУ»

Картина написана для колишнього Прем’єр-міністра Великобританії Бориса ДЖОНСОНА.

Авторка – Єва Рибчуновська, 14 років, вихованка Полтавської художньої школи.
Картина «ЄВРОПЕЙСЬКА РОДИНА»

Картина написана для Президентки Єврокомісії Урсули фон дер ЛЯЄН.

Авторка – Носенко Євгенія, 17 років, вихованка Народної студії образотворчого мистецтва «Палітра», м.Тараща Київської області.
Картина «ДЕРЕВО ЖИТТЯ»

Картина написана для Президента Польщі Анджея ДУДИ.

Авторка – Понк Марія, 16 років, вихованка Луцької художньої школи.
Картина «СОНЯЧНА КВІТКА»

Картина написана для Прем’єр-міністра Чехії Петра ФІАЛИ.

Авторка – Аліна Пітова, 15 років, вихованка Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Фантазія», м. Добропілля Донецької області.

У ході проведення дистанційної багатожанрової Міжнародної конкурсної мистецько-освітньої програми «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА В ОБІЙМАХ СВІТУ» проведено конкурс серед педагогів мистецької освіти, керівників творчих колективів, хореографів-постановників, поетів і композиторів. У номінації постановників хореографічних композицій (оцінювалася актуальність тематики, композиційне рішення, музична основа хореографічної композиції, регіональні особливості, виконавська культура) переможцями визнані:

☆ НАТАЛІЯ ВІЮК, балетмейстер Народного художнього колективу України ансамблю народного танцю «ДРУЖБА», м. Рівне – за створення хореографічної композиції «ЖУРАВКА». За особливі успіхи розвитку мистецької освіти у період війни учасники колективу «ДРУЖБА» отримали гуманітарні відзнаки Міжнародної благодійного програми «KIDS and ART for UKRAINE».
☆ МАКСИМ ПЕЧЕНЕНКО, керівник ГО «Школа народного танцю «Світанок», м.Кропивницький Кіровоградської обл. – за створення хореографічної вистави «ТІНЬ ВЕСНИ». За особливі успіхи розвитку мистецької освіти у період війни учасники колективу «СВІТАНОК» отримали гуманітарні відзнаки Міжнародної благодійного програми «KIDS and ART for UKRAINE».
Чергова експозиція картин «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА» фандрейзингової Виставки благодійної програми «ДІТИ ТА МИСТЕЦТВО ДЛЯ УКРАЇНИ» відкрилася напередодні Різдва у ЛОНДОНІ. До експозиції цієї благодійної Виставки талановиті діти із Донецької, Лугаської, Івано-Франківської, Полтавської, Тернопільської, Київської областей безоплатно передали 95 картин. Ці чудові картини поповнили бюджет благодійної програми донатами щедрих меценатів на суму £5 720,00, яка невдовзі знову повернеться в Україну і буде спрямована для вирішення гуманітарних проблем мистецької освіти дітей і молоді у період війни.

Щедрим на дарунки гуманітарної допомоги від благодійної програми «ДІТИ ТА МИСТЕЦТВО ДЛЯ УКРАЇНИ» для продовження мистецької освіти став грудень 2022 року. 28 мистецьких та освітніх закладів, художніх шкіл, студій та гуртків з усіх регіонів України, у тому числі з тимчасово окупованих територій, безоплатно отримали 114 професійних комплектів художніх матеріалів для створення картин (якісні полотна, акрилові фарби, білила, пензлі, мастихін і т.д.) загальною вартістю £2500,00. Серед отримувачів допомоги – вихованці мистецьких закладів із тимчасово окупованих територій України – міста Нова Каховка Херсонської області та міста Кремінна Луганської області, які проживають у різних регіонах України.

Спеціальний комплект гуманітарної допомоги від благодійної програми «ДІТИ ТА МИСТЕЦТВО ДЛЯ УКРАЇНИ» для організації роботи гуртка образотворчого мистецтва отримали представники Херсонського хабу, відкритого в місті Івано-Франківську. Їм безоплатно передано необхідну гуманітарну допомогу для продовження мистецької освіти загальною вартістю £350,00. Робота гуртка сприятиме психологічній реабілітації вимушено переміщених із рідних міст дітей і їх педагогів засобами мистецтва.

Міжнародна освітньо-культурна Асоціація, як партнер і офіційний представник в Україні благодійної програми «ДІТИ ТА МИСТЕЦТВО ДЛЯ УКРАЇНИ», на основі спільного плану дій з Британським благодійним фондом SECD Charity Fund та за підтримки працівників Європейського Банку Реконструкції і Розвитку у рамках програми Community Initiative, забезпечує організацію і проведення заходів благодійної програми щодо підтримки МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ ДІТЕЙ І МОЛОДІ У ПЕРІОД ВІЙНИ та швидкого реагування і ЗАДОВОЛЕННЯ ГУМАНІТАРНИХ ПОТРЕБ вихованців мистецьких та освітніх закладів України, спричинених війною. ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ НАДАНОЇ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ в Україні у січні-лютому 2023 року від благодійної програма «KIDS and ART for UKRAINE» для продовження мистецької освіти у період війни складає £13264,00.

Завдяки спільним і узгодженим діям організаторів благодійної програма «KIDS and ART for UKRAINE» початок 2023 року відзначається низкою результативних подій. Починають свою роботу МИСТЕЦЬКІ ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ у Центрах дитячої творчості міста Добропілля Донецької області, міста Шостка Сумської області, міста Тараща Київської області, міста Луцьк Волинської області, у місті Полтаві та у Теребовлянському навчально-реабілітаційному центрі Тернопільської області, куди безоплатно передано 6 генераторів,
10 павербанків, 19 акумуляторних ламп та 30 грілок загальною вартістю £4164,00.

Найбільш активні учасники благодійних Виставок «KIDS and ART for UKRAINE» у Лондоні та переможці Мистецьких конкурсних програм під час війни, оголошених Міжнародною освітньо-культурною Асоціацією у партнерстві з Британським благодійним фондом SECD Charity Fund на МОЛОДІЖНІЙ МИСТЕЦЬКІЙ КОНКУРСНІЙ ПЛАТФОРМІ «ГАРМОНІЯ» – WYACP «HARMONY», були відзначені організаторами благодійної програми.

У лютому 2023 року у відповідь на прохання адміністрації за батьківського комітету ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ отримав колектив Полтавської дитячої художньої школи. Мистецькому закладу безоплатно передано 15 акумуляторних світлодіодних прожекторів для освітлення навчальних класів та укриття під час повітряних тривог на суму £550,00.

На прохання адміністрації за батьківського комітету Ліцею №15 міста-героя Чернігова про вирішення гуманітарних проблем мистецьких колективів освітнього закладу, спричинених війною, у лютому 2023 року талановитим дітям Ліцею безоплатно передано ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ: 100 комплектів тренувального одягу та взуття для учасників Зразкового хореографічного колективу естрадно-спортивного танцю «ЕЛІТ», автономну акустичну апаратуру, радіосистеми, мікшерний пульт з процесором ефектів та 2 акумуляторних світлодіодних прожектори для залу і 5 білосніжних лавочок для гардеробу на суму £5000,00.
За особливі успіхи розвитку мистецької освіти у період війни гуманітарні відзнаки благодійної програма «KIDS and ART for UKRAINE» загальною вартістю 700,0 фунтів отримали кращі мистецькі колективи України, переможці нової дистанційної багатожанрової Міжнародної конкурсної мистецько-освітньої програми «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА В ОБІЙМАХ СВІТУ», створеної у 2022 році організаторами благодійної програми.

☆ Народний художній колектив України Вокальна студія «КАРАМЕЛЬ» Гімназії №31 м. Черкаси, керівник – Світлана Сємілєткіна, отримав від благодійної програми «KIDS and ART for UKRAINE» 20 акумуляторних ламп і 1 павербанк.

☆ Школа народного танцю «СВІТАНОК» міста Кропивницького Кіровоградської області, керівник – Максим Печененко, отримала від благодійної програми «KIDS and ART for UKRAINE» 18 акумуляторних ламп і 2 павербанки.

☆ Народний художній колектив України ансамбль народного танцю «ДРУЖБА» Рівненського міського Палацу дітей та молоді, керівник – Наталія Дзюбенко, балетмейстери – Наталія Віюк, Андрій Майборода, отримав від благодійної програми «KIDS and ART for UKRAINE» 3 акумуляторні лампи та 2 павербанки.

24 лютого 2023 року в Європейському Банку Реконструкції і Розвитку у Лондоні у рамках програми Community Initiative відкрилася унікальна благодійна Виставка картин талановитих юних художників з усіх регіонів України, в тому числі і тимчасово окупованих територій. Всі роботи учасників експозиції «100 картин дітей незламної України» були написані у надзвичайно складних умовах січня 2023 року з використання художніх матеріалів, переданих безоплатно мистецьким закладам, художнім школам і студіям організаторами благодійної програми «KIDS and ART for UKRAINE» для продовження мистецької освіти у період війни.

У відкритті Благодійної Виставки брала участь Президентка Європейському Банку Реконструкції і Розвитку Оділь Рено-Бассо з колегами. Відтепер картини талановитих дітей України будуть довго жити у будинках і офісах щедрих меценатів та поповнять бюджет благодійної програми, який спрямовується на вирішення гуманітарних потреб дітей України, спричинених війною.

Знайомтесь з експозицією Виставки «100 картин дітей незламної України». Ця Виставка – СИМВОЛ ПЕРЕМОГИ СВІТЛА над темрявою. Автори робіт наповнили картини позитивною енергією миру і добра та показали Світові дух волі незламної української нації.

Благодійна програми «KIDS and ART for UKRAINE» допомагає і розширює коло своїх однодумців у підтримці України.

23 березня 2023 року Король Великої Британії Чарльз III під час відкриття нової штаб-квартири Європейського Банку Реконструкції і Розвитку відвідав чудову благодійну виставку «100 картин дітей незламної України», відкриту у Лондоні в рамках Міжнародної благодійної програми «KIDS and ART for UKRAINE». Його Величність з особливою цікавістю оглянув експозицію, висловив своє захоплення картинами дітей і теж долучився до цієї благородної справи. УКРАЇНСЬКИЙ ПЕЙЗАЖ, написаний юною 16-річною художницею Софією Франчук із мальовничої Таращі Київської області на виставковій картині, тепер буде нагадувати Королю про цю подію і талановитих дітей України, які сьогодні своїм мистецтвом об’єднують небайдужих людей Світу і підтримують Україну своєю працею на мистецькому фронті.

Софія і її однолітки писали свої виставкові роботи з надією, що їх картини будуть жити поруч із добрими людьми дружніх держав, які підтримують Україну на шляху до Перемоги!

ВВС News Україна: Король Чарльз ІІІ хоче до України.

Репортаж з благодійної Виставки «100 картин дітей незламної України» в Лондоні
King Presented with Painting by Ukrainian Teenager
«Український пейзаж» для галереї Короля: виставка дитячих картин у Лондоні. Програма на Українському радіо
26.03.2023 р., 13:40
У Лондоні триває Благодійна виставка «100 картин дітей незламної України», серед відвідувачів якої Король Великої Британії Чарльз. Про організацію виставки та подальші плани на благодійну співпрацю Українському Радіо розповіли голова правління Міжнародної освітньо-культурної асоціації Любов Горват, директорка Благодійного фонду SECD Ірина Пиртко-Мороз і співробітниця Європейського банку реконструкції та розвитку Ольга Еванс.
Організатори міжнародної благодійної програми «ДІТИ ТА МИСТЕЦТВО ДЛЯ УКРАЇНИ» постійно піклуються про розширення кола однодумців і меценатів благодійної програми, яка забезпечує організацію і проведення заходів щодо підтримки МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ ДІТЕЙ І МОЛОДІ України та швидкого реагування і ЗАДОВОЛЕННЯ ГУМАНІТАРНИХ ПОТРЕБ вихованців мистецьких та освітніх закладів України, спричинених війною. У березні 2023 року до благодійної програма «KIDS and ART for UKRAINE» активно долучилася Британська благодійна організація Digital Poverty Alliance.

Дякуючи цим британським меценатам 24 ноутбуки загальною вартістю 15000.0 фунтів прибули до України. Дев’ять із них були безоплатно передані мистецьким закладам із окупованої Кремінної Луганської області та Нової Каховки Херсонської області. Ноутбуки також отримали педагоги та вихованці Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Фантазія» із Добропілля Донецької області, студії «Веселий пензлик» із м. Запоріжжя, студії образотворчого мистецтва «Палітра» Центру позашкільної освіти м. Тараща Київської області, вихованці мистецького центру «Артгалактика» із Полтави та Студії образотворчого мистецтва ім. Наума Осташинського із Києва.

У квітні 2023 року міжнародна благодійна програма «KIDS and ART for UKRAINE» спрямувала кошти у розмірі 5700,0 фунтів Благодійному Фонду «International Educational School» на придбання гуманітарної допомоги мистецьким закладам України для оновлення матеріально-технічної бази і модернізації навчального процесу мистецької освіти дітей та молоді України та художні матеріали для продовження мистецької освіти у період війни для найбільш активних учасників формування експозиції благодійних Виставок «Моя нескорена Україна» у Лондоні.

У відповідь на прохання адміністрації ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ від благодійної програми отримав колектив Володимирської дитячої художньої школи ім. Миколи Рокицького Волинської області. Матеріально-технічну базу мистецького закладу у період війни поповнили 25 етюдників Е1 (45х25х10,5см) та 6 освітлювальних торшерів IKEA LERSTA загальною вартістю 1500,00 фунтів.

На клопотання адміністрації Луцької дитячої художньої школи Волинської області щодо вирішення проблеми придбання енергозберігаючих світильників для покращення освітлення у 18 навчальних класах, кожен площею 50-70 кв.м, заклад початкової мистецької освіти отримав відповідну ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ. За кошти благодійної програми «KIDS and ART for UKRAINE» придбано і безоплатно передано 72 лінійних світлодіодних світильники FLF-02 SQ 100W NW 1.21m загальною вартістю 1600,00 фунтів.
Оновлення матеріальної бази закладу початкової мистецької освіти за сприяння благодійної програми «KIDS and ART for UKRAINE», ініційоване листом адміністрації і батьківського комітету Кам’янець-Подільської міської дитячої художньої школи Хмельницької області, підтримали організатори благодійної програми. Придбано та безоплатно закладу 25 стаціонарних мольбертів ROSA Ліра №41, сосна, 71х80х170 см загальною вартістю 600,00 фунтів. Ці нові мольберти замінили старі, які використовувалися у художній школі 40 років.
ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ від благодійної програми «KIDS and ART for UKRAINE» для задоволення потреб модернізації навчального процесу студентів відділення графічного дизайну отримав у квітні 2023 року колектив Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола Тернопільської міської ради. Професійний ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX506HM-HN017 вартістю 1300,00 фунтів уже на балансі закладу. Дивіться відео про подію передачі колективу фахового коледжу у Тернополі професійного ноутбука для графічного дизайну
ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ коштів, спрямованих на вирішення першочергових гуманітарних проблем мистецьких закладів України від міжнародної благодійної програми «KIDS and ART for UKRAINE», у січні-квітні 2023 року складає £17250,00.

У тому числі 27 мистецьких та освітніх закладів, художніх шкіл, студій та гуртків образотворчого мистецтва із усіх регіонів України безоплатно отримали 250 комплектів художніх матеріалів (якісні полотна, акрилові фарби, білила, пензлі, мастихін і т.д.) загальною вартістю £5000,00 для створення чергової експозиції картин благодійної виставки «НЕЗЛАМНА УКРАЇНА». Серед отримувачів допомоги – вихованці мистецьких закладів із тимчасово окупованих територій Херсонської та Луганської областей, які проживають у різних регіонах України.

За час проведення благодійної програми «KIDS and ART for UKRAINE» з липня 2022 року у 38 мистецьких та освітніх закладів України безоплатно передано 437 комплектів художніх матеріалів та 51 телескопічний мольберт-триногу для створення експозицій картин благодійних фандрейзингових виставок загальною вартістю £9500,00.

Відкриття нової експозиції виставки «НЕЗЛАМНА УКРАЇНА» благодійної програми «KIDS and ART for UKRAINE» відбулося 5 червня 2023 року в Європейському Банку Реконструкції і Розвитку у Лондоні. В експозиції представлено 248 картин юних митців та їх мистецьких наставників з усіх регіонів України, в тому числі і з тимчасово окупованих територій.

Детальніще про картини нової експозиції виставки «НЕЗЛАМНА УКРАЇНА» та їх авторів можна дізнатися на сторінках онлайн Арт галереї благодійної програми «KIDS and ART for UKRAINE» ТУТ

Організатори благодійної програми «KIDS and ART for UKRAINE» піклуються про розширення кола однодумців і меценатів благодійної програми у різних країнах демократичного світу.

В травні 2023 року розпочалася підготовка до презентації малої експозиції Виставки «100 картин дітей незламної України» в Албанії. 27 картин юних художників України із різних регіонів України 15-16 червня 2023 року презентувалися для учасників Міжнародній конференції «OPEN CONTRACTING PARTNERSHIP». Виставка відкрита в Центрі відкритості та діалогу, який входить до складу офісу Прем’єр міністра Албанії. У відкритті Виставки брали участь: директорка Центру відкритості і діалогу Ена Булку, Посол України в Республіці Албанія Володимир Шкуров та голова відділення ЄБРР в Албанії Катерина Соловова. Чудові картини юних художників України будуть експонуватися у найпрестижнішому місці столиці Албанії м. Тирана упродовж двох тижнів, нагадуючи світові, що жодна дитина не повинна бути свідком жахів війни.

Знайомтесь із картинами експозиції Виставки «100 картин дітей незламної України» в Албанії ТУТ

Благодійна програма «KIDS and ART for UKRAINE» розширює кордони. У День Конституції України делегація організаторів благодійної програми відвідала Брюссель. На зустрічі з Президенткою Європарламенту Робертою Мецолою організатори програми розповіли про благодійну мистецьку місію сотень талановитих дітей України у час війни, говорили про наміри розширення кордонів програми країнами Європи і передали картину вдячності від усіх дітей України.

Картина «УКРАЇНА В РУКАХ ПЛАНЕТИ!» 14-річної Софії Коваль із Кам’янець-Подільської ДХШ Хмельницької області написана у холодному і темному січні 2023 року. Вона є однією із 352 картин діючої фандрейзингової благодійної виставки «НЕЗЛАМНА УКРАЇНА», відкритої 24 лютого 2023 року в ЄБРР у Лондоні. Завдяки праці юних художників та внеску щедрих меценатів наповнення бюджету благодійної програми «KIDS and ART for UKRAINE» уже складає £64548,00. Кошти програми постійно спрямовуються на оперативне вирішення гуманітарних потреб для продовження мистецької освіти дітей і молоді України у період війни.

ДЯКУЄМО Президентці Європарламенту Роберті Мецолі за результативну зустріч та об”єднання Європи і Світу навколо України у час жорстокої війни задля перемоги світла над темрявою.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!
До участі у заходах благодійної програми «KIDS and ART for UKRAINE» Міжнародна освітньо-культурна Асоціація у партнерстві з Благодійним фондом «Міжнародна педагогічна школа» з липня 2022 року залучила більше 400 талановитих вихованців із 41 мистецького закладу України. Юні художники благодійно отримали 437 комплектів якісних художніх матеріалів, які перетворилися у чудові картини Виставкових експозицій дітей Незламної України, відкритих у Лондоні, в тому числі і у приміщенні ЄБРР. Експозиція також також була представлена в Албанії. Ці картини поповнюють бюджет фандрейзингової програми.

Станом на вересень 2023 року вже зібрано £70.000,00 (140%) та, за щедрими умовами програми ЄБРР Community Initiative (1:2), юні художники заробили ще додаткові бонусні кошти у розмірі £100.000,00 . Всі кошти будуть спрямовані на продовження мистецької освіти, психологічну реабілітацію дітей і молоді та оперативне вирішення гуманітарних потреб мистецьких закладів України, спричинених війною.

Враховуючи нагальну потребу підтримки ментального здоров’я юних художників, які уже другий рік поспіль живуть в умовах війни, Міжнародна освітньо-культурна Асоціація ініціювала проведення спільно з Благодійним фондом «Міжнародна педагогічна школа» освітньо-пізнавальної програми Всеукраїнського пленеру «KIDS and ART for UKRAINE» у Закарпатській області.

Благодійний пленер «KIDS and ART for UKRAINE» розпочав свою роботу 24 вересня 2023 року у колоритному куточку Закарпаття завдяки фінансової підтримки Союзу Українок Америки у розмірі 28 430,00 дол. США. У мальовничих місцях гірських краєвидів, що славляться цілющими властивостями мінеральної води, 50 юних художників із 6-ти областей України у супроводі 8 педагогів 14 днів оздоровлювалися та отримували нові знання і мистецькі навички у ході пленерної практики. Вони знайомилися з історією і культурою цього гостинного регіону України, відвідували замки, музеї, галереї. А також створювали виставкову експозицію «50 картин дітей Незламної України», яка невдовзі буде відкрита у США.

Серед учасників пленеру найактивніші юні благодійники міжнародної програми «KIDS and ART for UKRAINE» із Донецької, Луганської, Чернігівської, Київської, Волинської та Запорізької областей. Вони упродовж року поповнювали своєю працею бюджет цієї програми підтримки мистецької освіти у час війни в Україні. Дякуємо Союзу Українок Америки за яскравий початок співпраці у цій міжнародній благодійній програмі!!!! Дякуємо Оксані Білозір за персональний патронат цієї програми!

Слухайте тут. Фрагмент програми СЬОГОДНІ ВВЕЧЕРІ з Романом Колядою на Українському радіо 03.10.2023 про організацію благодійної програми Всеукраїнського пленеру «KIDS and ART for UKRAINE» у Закарпатті.
ГОЛОВНИЙ ЗМІСТ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ Всеукраїнського благодійного пленеру «KIDS and ART for UKRAINE» Міжнародна освітньо-культурна Асоціація спільно з Благодійним фондом «Міжнародна педагогічна школа» спрямувала на формування культури творчої особистості та долучення юних художників України до світу мистецтва, загальнолюдських і національних цінностей через їх власну творчість і освоєння художнього досвіду минулого. Малювання з натури на відкритому просторі природних форм, архітектури, тварин і людини – це основа пленерної практики. З цією метою були створені умови для написання живописних картин на відкритому повітрі, що відтворює кольорове багатство природи, сонячне освітлення й повітряне середовище.

В умовах природної натури на відкритому просторі учасники пленеру відпрацьовували різні техніки, замальовки етюду аквареллю, рисунок історичних архітектурних споруд, урбаністичного пейзажу.

Всеукраїнський благодійний пленер «KIDS and ART for UKRAINE» у Закарпатті – це найщасливіші дні для кожного учасника цієї мистецької події від початку повномасштабного військового вторгнення росії. Юні митці вдячні захисникам України за цю можливість бути разом у творчому колі і писати мирні пейзажі. А їх ВИСТАВКОВІ КАРТИНИ, створені на пленері, будуть об’єднувати Світ навколо України і невдовзі стануть культурними дипломатами у США. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

ЗНАЙОМТЕСЬ з освітньо-пізнавальною програмою Всеукраїнського благодійного пленеру «KIDS and ART for UKRAINE». Екскурсійні мандрівки, Замки і Палаци, гірські стежини і краєвиди, яскраве осіннє сонечко наповнили енергією творчості 50 юних художників із 6 областей України, в тому числі і з окупованих територій.

ОСВІТНЬО-ПІЗНАВАЛЬНА ПРОГРАМА Всеукраїнського благодійного пленеру «KIDS and ART for UKRAINE» у місті МУКАЧЕВО Закарпатської області була наповнена відвідинами ПАЛАЦУ РАКОЦІ (XVII ст.), побудуваного князями трансільванської династії Ракоці, ЗАМКУ ПАЛАНОК (XI ст.), який побудований на горі вулканічного походження заввишки 68 м і посідає площу 13 930 кв.м., та ПАЛАЦУ графів ШЕНБОРНІВ (XIX ст.), із чудовим садом-дендрарієм та декоративним озером у центрі. Особливою родзинкою цієї програми була зустріч з колективом Мукачівської ДХШ ім. Мігая Мункачі (директор – Оксана Колесник).Учасники пленеру брали участь у КОНКУРСІ на промовисте ФОТО цієї подорожі.

ОСВІТНЬО-ПІЗНАВАЛЬНА ПРОГРАМА Всеукраїнського благодійного пленеру «KIDS and ART for UKRAINE» у місті УЖГОРОД також супроводжувалася фотоконкурсом і відкрила для учасників програми захоплюючі місця. Юні художники відвідали ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ ім. Йосипа Бокшая, УЖГОРОДСЬКИЙ ЗАМОК (перші згадки IX ст., тоді ця територія була заселена слов’янами – білими хорватами) – ЗАКАРПАТСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ та Закарпатський музей народної архітектури та побуту, МУЗЕЙ «СТАРЕ СЕЛО».

РОЗПИСАНА КАРТА УКРАЇНИ – колективна творча робота учасників Всеукраїнського пленеру «KIDS and ART for UKRAINE», який відбувся у Закарпатті 24.09-07.10.2023 року. Ініціаторами створення цієї карти стали вихованці Студії дизайну «Самородок» (керівник – Оксана Ганієва) та Студії образотворчого мистецтва «Фантазія» (керівник – Алла Кимеріна) Центру творчості дітей та юнацтва Добропільської міської ради Донецької області. Основу із фанери для створення карти України розміром 110-70 см підготувала 17-річна Марія Пелех. У СТВОРЕННІ КАРТИ БРАЛИ УЧАСТЬ УСІ УЧАСНИКИ ПЛЕНЕРУ із 6-ти областей України. ЦЕ панно стане яскравою частиною ВИСТАВКОВОЇ ЕКСПОЗИЦІЇ «50 КАРТИН ДІТЕЙ НЕЗЛАМНОЇ УКРАЇНИ», яка невдовзі відкриється у США.

Картини юних художників України, створені на Всеукраїнському пленері «KIDS and ART for UKRAINE», у Закарпатті, можете побачити тут.

Знайомтесь. ЩОДЕННИК ПОДІЙ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПЛЕНЕРУ "ДІТИ І МИСТЕЦТВО ДЛЯ УКРАЇНИ", який відбувся у Закарпатті 24.09-07.10.2023 року. Дякуємо Союзу Українок Америки за фінансову підтримку благодійного пленеру та яскравий початок співпраці у цій міжнародній благодійній програмі «KIDS and ART for UKRAINE»!!! ОСОБЛИВА ВДЯЧНІСТЬ Оксані БІЛОЗІР за персональний патронат програми. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! УСІ МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!

Закрити меню