Гармонія
POST-1_4_333
Міжнародна громадська організація «МІЖНАРОДНА ОСВІТНО-КУЛЬТУРНА АСОЦІАЦІЯ» 20 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ презентувала старт роботи в Україні програми СВІТОВОЇ МОЛОДІЖНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ КОНКУРСНОЇ ПЛАТФОРМИ «ГАРМОНІЯ» – WORLD YOUTH ART COMPETITION PLATFORM «HARMONY» (WYACP «HARMONY»), створеної у партнерстві з представництвом Асоціації у Великобританії – UK Вranch International Educational Cultural Company (UK Вranch IECC), Британським благодійним фондом Sincere Education and Cultural Development (SECD) та Благодійним фондом «Міжнародна педагогічна школа» – Charitable Foundation «International Education School».

НАША МІСІЯ полягає у ВИЯВЛЕННІ та ПІДТРИМЦІ молодих МИТЦІВ на регіональному та національному рівнях, їх промоції і заохоченні до освіти та життя у мистецтві, а також спрямування КУЛЬТУРИ та КРЕАТИВНОСТІ для ПОРОЗУМІННЯ і РОЗВИТКУ у світі.

МОЛОДІЖНА МИСТЕЦЬКА КОНКУРСНА ПЛАТФОРМА «ГАРМОНІЯ» сприятиме творчому та інтелектуальному розвитку талановитих дітей і молоді, в т.ч. з інвалідністю, їх ІНТЕГРАЦІЇ до СВІТОВОЇ МОЛОДІЖНОЇ мистецької СПІЛЬНОТИ, ЗАБЕЗПЕЧУВАТИМЕ можливість у нових умовах УРІЗНОМАНІТНИТИ систему ДИСТАНЦІЙНОЇ позашкільної початкової МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ шляхом участі дітей та молоді у МІЖНАРОДНИХ освітніх, пізнавальних і КОНКУРСНИХ програмах за партнерської підтримки і просування провідних мистецьких навчальних закладів України і світу, професійних спілок, фондів, музеїв та галерей, асоціацій, громадських організацій культурно-освітнього спрямування.

POST-1_3448787

WYACP «HARMONY» є відкритою КОНКУРСНОЮ ПЛАТФОРМОЮ для залучення високо професійних партнерів у ході розвитку програм у широкому спектрі РІЗНИХ ВИДІВ МИСТЕЦТВА: література, образотворче мистецтво (живопис, скульптура, графіка), декоративно-прикладне мистецтво, музика, хореографія, архітектура, дизайн одягу, театр, кіно, фотографія, інсталяція, цифрове мистецтво тощо.

Щороку ми презентуватимемо календар мистецьких конкурсів, показів і виставок та їх Положення про проведення. НАША КОЛЕГІЯ СУДДІВ – НАЙДОСВІДЧЕНІШІ та найвпливовіші ПОСТАТІ у СВІТІ МИСТЕЦТВА.

POST-1_3448787

WYACP «HARMONY» є відкритою ОСВІТНЬОЮ ПЛАТФОРМОЮ для ПІДВИЩЕННЯ професійної КВАЛІФІКАЦІЇ та обміну досвідом роботи ПЕДАГОГІВ і керівників творчих колективів та об’єднань, які працюють у сфері навчання молодих митців, шляхом їх дистанційної участі у міжнародних конференціях, семінарах та майстер-класах.

Організатори і партнери мистецької конкурсної платформи передбачають безліч призів, дипломів та сертифікатів для учасників та їх керівників.

POST-2_1_555655
ЗАПРОШУЄМО до участі у програмі Другої МІЖНАРОДНОЇ віртуальної ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ МОЛОДІЖНОГО МИСТЕЦТВА «СВІТ ГАРМОНІЇ».

Виставка-конкурс проводиться 12-19 ГРУДНЯ 2021 року на мистецькій конкурсної платформи WYACP «HARMONY» у номінаціях:

  • ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
  • ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО
  • ФОТОМИСТЕЦТВО
  • ВІДЕОМИСТЕЦТВО
  • ДИЗАЙН ОДЯГУ
  • ЦИФРОВЕ МИСТЕЦТВО

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ та оголошення результатів КОНКУРСУ відбудеться 19 ГРУДНЯ 2021 року. Програма проведення заходів буде надана додатково на конкурсній платформі WYACP «HARMONY». У програмі братимуть участь представники 7-ми країн світу.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ до участі у виставці-конкурсі талановиті діти і молодь, у тому числі з інвалідністю, віком від 9 до 18 років включно. Учасниками можуть бути окремі виконавці і творчі колективи.

У ході проведення виставки-конкурсу буде організована 10-годинна ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ДЛЯ КЕРІВНИКІВ творчих колективів і учасників виставки-конкурсу із залученням їх до участі у семінарах, професійних консультаціях, майстер класах та обміні досвідом роботи у ході Міжнародної науково-практичної конференції «Початкова мистецька освіта – складова формування національної культури особистості засобами мистецтва». Для участі в освітній програмі керівники подають заявки та готують методичні матеріали. За результатами отримують Сертифікати. Довідки за телефоном тел. +38 044 331 3557.

УВАГА! Реєстраційна ЗАЯВКА №1 встановленого зразка на участь у програмі виставки-конкурсу приймається до 20 листопада 2021 року НА САЙТІ

ЗАЯВКА №2 встановленого зразка з матеріалами до експозиції виставки-конкурсу приймається не пізніше 09 грудня 2021 року НА САЙТІ

ЗАЯВКА №3 встановленого зразка для участі в освітній програмі керівників з матеріалами приймається не пізніше 10 грудня 2021 року НА САЙТІ

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТА УМОВИ УЧАСТІ: НОМІНАЦІЇ, ЖАНРИ, ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ, ФІНАНСОВІ УМОВИ ТА ІНШЕ
 

ЗАЯВКА №1

ОБОВ’ЯЗКОВА ФОРМА
ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ
УЧАСТІ У ПРОГРАМІ
 

ЗАЯВКА №2

ОБОВ’ЯЗКОВА ФОРМА
ЩОДО ПОДАЧІ РОБІТ ДЛЯ
УЧАСТІ У КОНКУРСІ
 

ЗАЯВКА №3

ОБОВ’ЯЗКОВА ФОРМА
ЩОДО УЧАСТІ В ОСВІТНІЙ
ПРОГРАМІ
 

Закрити меню