CalendarPodiyMystecki

ПРОВОДИТЬСЯ ВІДБІРКОВИЙ ТУР ФІНАЛУ XIV МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ-ФЕСТИВАЛЮ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «Усі ми діти твої, Україно!»

Міжнародна громадська організація «Міжнародна освітньо-культурна Асоціація» в партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури, молоді та спорту України та Міністерством соціальної політики України проводить XIV Міжнародний конкурс-фестиваль дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!».

ФІНАЛ XIV МІЖНАРОДНОГО фестивалю дитячої творчості відбудеться у період відповідної тематичної зміни з 15 липня до 04 серпня 2020 року в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса) відповідно до Положення Міжнародного конкурсу-фестивалю, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.07.2007 р. за № 845/14112, зі змінами.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «УСІ МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!» на сайті http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0845-07

ДО УЧАСТІ У ВІДБІРКОВОМУ ТУРІ Міжнародного конкурсу-фестивалю запрошуються переможці всеукраїнських, обласних і міських, міжнародних (в Україні та зарубіжжі) мистецьких конкурсів, виставок, представників відео- та фотомистецтва, комп’ютерного дизайну, різних видів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, учасників творчих колективів української діаспори, учасників аматорських колективів та членів гуртків національно-культурних товариств України, окремих учасників та виконавців, в тому числі дітей з інвалідністю, віком від 9 до 16 років включно.

Просимо до 15 квітня 2020 року подати ЗАЯВКУ встановленого зразка ДЛЯ УЧАСТІ у ВІДБІРКОВОМУ ТУРІ фіналу XIV Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!»

ВІДБІР УЧАСНИКІВ ФІНАЛУ Міжнародного конкурсу-фестивалю ПРОВОДИТЬСЯ НЕЗАЛЕЖНИМИ ПРОФЕСІОНАЛАМИ на основі відео-, аудіо-, фотоматеріалів. ВСІ МАТЕРІАЛИ ПОВИННІ БУТИ НАДІСЛАНІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВАРІАНТІ НА адресу ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ:  interfestyval@gmail.com не пізніше 10 травня 2020 року.  ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК  +38 044 3313557

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ про проведення МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ-ФЕСТИВАЛЮ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «УСІ МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!» розміщені у ВІДПОВІДНОМУ РОЗДІЛІ на нашому сайті.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ для отримання детальної інформації щодо участі у ВІДБІРКОВОМУ ТУРІ фіналу XIV Міжнародного конкурсу-фестивалю «УСІ МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!»:


Close Menu