Calendar Education programs

18-19 ЛЮТОГО 2020 року

місто Київ

МАЙСТЕР-КЛАС ПРОФЕСОРА ТЕЙМУРАЗА ГУГУШВІЛІ, народного артиста Грузії,

лауреата Державної премії Грузії, почесного професора ЮНЕСКО

Міжнародна громадська організація «Міжнародна освітньо-культурна Асоціація» за підтримки Посольства України у Грузії  проводить у Києві спільно з Національною музичною академією України ім. П. І. Чайковського та Інститутом мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка 18-19 ЛЮТОГО 2020 року МАЙСТЕР-КЛАСИ ПРОФЕСОРА ТЕЙМУРАЗА ГУГУШВІЛІ, завідувача кафедри академічного співу ТБІЛІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ КОНСЕРВАТОРІЇ імені Вано Сараджішвілі, народного артиста Грузії, лауреата Державної премії Грузії, почесного професора асоційованого центру ЮНЕСКО.

Його називають ЗОЛОТИМ ТЕНОРОМ ГРУЗІЇ. Він – один із найвідоміших оперних співаків сучасності. Артист і педагог, він  належить до плеяди майстрів, які значно збагатили грузинську та світову вокальну школу.

Відомий грузинський тенор Теймураз Гугушвілі закінчив факультет академічного співу Тбіліської державної консерваторії ім. Вано Сараджішвілі у 1976 році. Через два роки став солістом Тбіліського державного театру опери та балету імені З. Паліашвілі. У 1980-83 роках навчався в аспірантурі Тбіліської державної консерваторії (клас народного артиста Грузії Н. Андгуладзе). У 1982-83 роках співак пройшов повне стажування в Італії у знаменитому міланському оперному театрі Ла Скала.

За час успішної мистецької кар’єри у театрі Теймураз Гугушвілі ВИКОНАВ понад 30 ТЕНОРОВИХ ПАРТІЙ КЛАСИЧНОГО ОПЕРНОГО РЕПЕРТУАРУ, серед яких – Неморіно («Любовний напій» Г. Доніцетті), Граф Альмавіва («Севільський цирульник» Дж. Россіні), Герцог, Радамес, Дон Карлос, Кассіо («Ріголетто», «Аїда», «Дон Карлос», «Отелло» Дж. Верді), Каварадоссі, Пінкертон («Тоска», «Мадам Батерфляй» Дж. Пуччіні), Турідду («Сільська честь» П. Маскан’ї), Каніо («Паяци» Р. Леонкавалло), Лєнський, Герман («Євгеній Онєгін», «Пікова дама» Петра Чайковського), партії в операх грузинських композиторів З. Паліашвілі, В. Долідзе, О.Тактакішвілі, Г. Канчелі.

Гастрольна географія співака така ж велика, як і його репертуар. Теймураз Гугушвілі гастролював по всій Австралії, в Європі, США, Японії, Ізраїлі і Турції. Співав на сцені Національного театру опери і балету ім. Т. Шевченка у Києві.

Теймураз Гугушвілі більше 20-ти років займається педагогічною діяльністю. Нині він є професором та завідувачем кафедри академічного співу Тбіліської державної консерваторії.

У 2003-2005 рр. Теймураз Гугушвілі був музичним керівником Тбіліського державного театру опери та балету імені З. Паліашвілі.

У 1989 році співак став народним артистом Грузії, у 1992 році він отримав Державну премію Грузії. Теймураз Гугушвілі – почесний професор асоційованого центру ЮНЕСКО.

Шанувальники завжди з нетерпінням чекають зустрічей з неповторним грузинським тенором і відзначають, що голос його полонить своєю яскравістю, міццю і красою тембру, а музичні критики вторять один одному: «… феноменальні верхні ноти тенора – довгі, дзвінкі, переливчасті, повні вогняного темпераменту. Чудово протяжне дихання, що дозволяє співати довгі кантиленні фрази, робить їх м’якими і пластичними … ».

ЗНАЙОМТЕСЬ із творчістю і слухайте ГОЛОС ТЕЙМУРАЗА ГУГУШВІЛІ.

ТЕЙМУРАЗ ГУГУШВІЛІ – АРІЯ КАНІО із опери  Р. Леонкавалло «ПАЯЦИ»

ОЛЕКСАНДР СІБІРЦЕВ І  ТЕЙМУРАЗ ГУГУШВІЛІ – ПІСЕНЬКА ТОНІО із опери Г. Доніцетті

«ДОЧКА ПОЛКУ»

ТЕЙМУРАЗ ГУГУШВІЛІ  –  АРІЯ КАВАРАДОССІ  із 1-ої дії опери Дж. Пуччіні «ТОСКА»

 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ для отримання детальної інформації щодо участі у МАЙСТЕР-КЛАСІ ПРОФЕСОРА ТЕЙМУРАЗА ГУГУШВІЛІ:


Close Menu